Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van az elfbarhoz hasonló...

Van az elfbarhoz hasonló termék jelenleg a dohányboltokban? (2022)

Figyelt kérdés
Nem rég voltam bent egy dohányboltban és mintha valami elfbarhoz hasonlót láttam volna a polcon, de mivel alapjáraton nem járok így nem nézegetem a polcokat. Valakinek esetleg valami infója róla?

2022. jún. 27. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
2022. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Kérdésre: meg kell kérdezni. Van ahol árulnak sima podokat, az hasonló lehet az elfhez kinézetre.


#1,


Irreleváns, nem ez volt a kérdés. Ne terjeszgess itt alulinformált cikkeket.


"Bár jóllehet, a nikotin önmagában valóban kevesebb káros hatással bír, mint a dohány égése során keletkező kátrány és füst, azonban ekkora mennyiségben fejfájást, mellkasi fájdalmat, szédülést, illetve az illóanyagok mennyisége miatt – a hörgő nyálkahártya-irritációja révén – akár vérköpést is eredményezhet"


-ha túl sokat szívsz, aka nem rendeltetésszerűen használod. Nikotinmérgezés előforfulhat persze bármilyen másik nikotint tartalmazó cuccnál. A vérköpés valszeg egy olyan késői tünete ennek, hogy akinél jelentkezik az már meg is érdelmi. Jó párszor túllőttem a célon ecigivel már, de soha a büdös életben nem köptem vért, tudod miért? Mert az először fellépő tünetek jelzik, mikor van ideje abbahagyni. Aki ezt nem tudja felfogni, inkább köpjön vért.

2022. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
2022. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2022. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!