Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e-cigit vegyek? Tapasz...

Atisajt28 kérdése:

Milyen e-cigit vegyek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vennék de nem tudom milyet...

(Rendes cigi helyett)



2022. júl. 9. 15:35
 1/2 anonim válasza:
Ha leszokóban vagy,akkor inkább mtl felhasználásút vegyél(mtl=cigit imitálja,előszörj szájba,majd tudőre szívod) ha nem leszokóban vagy,akkor bármilyet,csak ha olyat veszel amivel nagy gőzt szeretnél elérni,akkor arra figyelj,hogy ne keverd a liquidedet sok nikotinnal. Nekem smok rigel kitem van, és egész jó
2022. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb kategóriában ajánlom a Vaporesso Luxe Q-t, jó kis pod, ám ezeknek gyakrabban kell cserélni a porlasztót, ami ugye nagyobb összegeket jelent, ha sokat szívod. Egy régebbi készülék például az Ego Aio, én egy évig elvoltam vele, porlasztó jól bírja, készülék sokáig megy töltés nélkül, és olcsó is.
2022. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!