Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi, e-liquid aroma készíté...

E-cigi, e-liquid aroma készítés házilag?

Figyelt kérdés
Az alap már megvan de nem akarok netről aromát venni sem dohányboltból, közértekben kapható anyagokból lehet? pl.:cukrászati aroma vagy más?

2022. júl. 20. 15:03
 1/3 Z003 ***** válasza:
Elméletileg azokat is lehetne használni, de mivel ezeket sose tervezték arra hogy elszívják, nem is vizsgálták hogy milyen gondokat okozna. Egy ilyen aroma lehet hogy nem okoz gondot az emésztőrendszerben de súlyos károkat okozhat a tüdőben. Ilyen volt amikor egy csomóan popcorn tüdőd kaptak mert nem engedélyezett aromát használt a gyártó. Így én nem ajánlanám hogy étkezési aromát használj.
2022. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ, esetleg mást például egy másik kérdésnél olvastam hogy szegfűszeget lehet ez igaz?
2022. júl. 20. 15:13
 3/3 Z003 ***** válasza:
Hát a szegfűszeg olajban sok eugenol van ami egy aromás fenolszármazék telítetlen melléklánccal, így biztos hogy valamilyen mértékben rákkeltő. Valamint ismert hogy irritálhatja a nyálkahártyát és belélegezve gyenge altaltató ként viselkedik. De ezen kívül nem mérgező és nem találtam sehol olyan információt ahol kifejezetten azt állították volna, hogy káros.
2022. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!