Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon régóta ki akarom...

Nagyon régóta ki akarom próbálni a vaníliás szivarkát. Mivel nem tudom megvenni a boltban, meg semelyik ismerősöm sem szív ilyent, itthon házilag akarok csinálni. Mi kell hozzá? Hogyan csináljam meg itthon házilag?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a vaniliás szivarka illatát mert mikor sétálok a városban sokszor érzem hogy pár ember cigijéből nem a kellemetlenebb illat száll hanem finom vanilia illat.

2022. jan. 16. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz bemenni a boltba? A korod miatt, vagy anyagi oka van?
2022. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok szülő szigor miatt nem tudok szerezni cigit, meg hiába kértem o. társaktol nem adtak.
2022. jan. 16. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Légy erős és most álld meg, hogy nem dohányzol!!! Nem menő, káros/egészségtelen, büdös és nagyon drága. Később örülni fogsz ennek a döntésnek, és megbánod, ha rászoksz. Nincs rá anyagi fedezeted és úgy is lebuksz a szülőknél bármilyen illatút szívsz.

Ezt úgy mondom, hogy megálltam soha életemben nem szívtam 1 szálat sem. Ha tukmálták, akkor mindig megkérdeztem, hogy ha rászokok veszed a többit nekem? Rögtön meggondolták.

2022. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy azt erzed es nem kevered ossze valami massal?

Amugy nem hagysz ki tul sok dolgot, izre szerintem undorito (nekem). Otthon termeszetesen nem tudod elkesziteni, de amugyis eros lenne, egy szalat nem tudnal elszivni belole, igy, hogy nem dohanyzol.

2022. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!