Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit éreznek azok az emberek,...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Mit éreznek azok az emberek, akik beájulnak a biofűtől/herbáltól?

Figyelt kérdés

Látni sajnos mind az utcán mind közösségi médiába feltöltött videókon olyan embereket, akik a biofűtől vagy más néven herbáltól olyan szinten lezombulnak, hogy dőlöngélnek csupán, vagy legkülönfélébb pozíciókban eldőlve alszanak látszólag. Nem tudnak felébredni, nem válaszolnak arra, ha valaki hozzájuk szól.


Ezek az emberek ebben az állapotban mit éreznek? A látszat ellenére eufóriát? Mert kívülről nagyon úgy tűnnek, mintha rosszul lennének. De gondolom ha ez így lenne, akkor senki nem akarna herbálozni. Esetleg ex-herbálos vagy sajnos jelenlegi függő ember tudna erről az állapotról mesélni?


Én próbáltam a rendes zöldet, az ekit, a speedet, a gombát, az LSDt még fiatal koromban, de egyiktől sem jutottam ilyen szintű zombi állapotba. (Egyikkel sem élek már rendszeresen.)



2022. aug. 11. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt tisztázzuk, hogy ennek az úgynevezett herbálnak és biofűnek semmi köze sem a természetes anyagokhoz, sem a drogokhoz.

Mezőgazdaságban használt gyomírtó vagy növénynövekedés gátló vegyszerekből állítják elő kicsi ázsiai vegyészmérnökök mellékállásban.

Gyakorlatilag full legálisan lehet beszerezni, hisz nem kábítószer hanem egy mezőgazdasági vegyszer pici molekula lánc módosítással, amit később pl. itt nálunk valamilyen szárított gazra permeteznek, aztán ledarálva "herbálként" értékesítik.


Én is sok drogot kipróbáltam, de az ilyen alja szarokat mindig messziről elkerültem. Van az ismeretségi körömben pár csóró akik ráfüggtek erre a szarra, kívülállóként látom ahogy hónapról hónapra épülnek le testileg és szellemileg is.

A hatása egyébként nagyon hamar véget ér, 20-30 perc alatt kiszűri a vese a vegyszert. Ezért szinte folyamatosan szívni kell, hogy meglegyen az "érzés".

Azt hogy mely kémiai anyagok váltják ki, illetve okozzák a hatást azt nem tudom. Viszont az biztos hogy hosszútávon butít, nem véletlenül használják az egyébként is a társadalom alján értelmi színvonalban és életminőségben tengődők.

2022. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!