Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki 1 héten keresztül...

Ha valaki 1 héten keresztül mindennap elszív 1 szál cigit, az tuti ,hogy függő lesz vagy nem biztos?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sokmindetől függ. Nagyrésze fejben dől el + úgy, hogy milyen lelkiállapotban van az adott ember.
2022. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó lelki állapotban vagyok most. De jól esik elszívni a cigit. Csak kedvetelésből gyújtok.
2022. aug. 16. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáfűznék még annyit, hogyha van is valami, ami kicsit is befolyásolja ezt a fajta a tevékenységet, akkor igen, rá lehet úgymond "szokni", még ha nem is úgy hogy egyből láncdohányossá válsz.

De csak úgy magában meg nem hinném, főleg ha egy hét után se tud olyannyira jól esni, hogy rászokj.

2022. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja értem már
2022. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónapja dohányzok de sehogy nem tudok rászokni, 1 szálat szívok naponta mert pörgeti az anyagcserémet
2022. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez akaraterő kérdése.igazából sokakkal ellentétben én elhiszem hogy jól tud esni egy -egy cigi.szerintem nincs is ezzel semmi baj.nem tudom milyet szívsz,de szerintem próbálj minél gyengébbet,és minél jobb "ízű" cigit szívni.
2022. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Embertől függ szerintem is, meg attól, hogy tudod-e tartani a napi egy szálat, vagy emeled az adagot. Én is napi pár szállal kezdtem, pár hét múlva már több kellett.
2022. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb igen.
2022. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!