Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Magamnak keverem a Liquidet....

Magamnak keverem a Liquidet. És a Heisenberget 50-50-es Alapal 15% kevertem be,és mikor megszívom furcsa íze van és hányingert idéz elő. Mit lehetne kezdeni vele? Talán 20%ban kellene keverni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is.

2022. aug. 16. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nikotin erősség? Mert attól lehet hányingered, ha túl erős. Annyi százalékban keverd, ami rá van írva, az az ajánlott. Ha viszont tényleg az íztől vagy rosszul, akkor biztos nem több íz a megoldás.
2022. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6mg-os alapelveket használok. De a többi fajta Aromákkal nem volt még gondom.
2022. aug. 16. 22:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Heisenbergnél 10-20%ot írnak én 15%al kevertem
2022. aug. 16. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban az íz a probléma, akkor keverd kisebb arányban, vagy egyszerűen hanyagold a továbbiakban. Én nem szoktam nagyon kimérni, veszek 100ml alapot, bele 10ml aroma, eddig mindig bejött. Ugye az átlag ajánlott arány 10% körül van. Heisenberget nem próbáltam még, de simán lehet, hogy neked ez nem jön be, ezért ilyen a reakció.


Ami még eszembe jut az esetleg más arányú alap használata lehetne, pl 70VG/30PG kevésbé lesz intenzív az íz. Valamint van olyan is, hogy PG allergia, de az valszeg már feltűnt volna.

2022. aug. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elszívtam belőle kb 2 Tankal. Utána szívtam más fajtát majd megint a Heisenberget,és akkora lett ilyen furcsa íze.
2022. aug. 19. 03:00
 6/6 A kérdező kommentje:
De maga az íz jónak tűnt.
2022. aug. 19. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!