Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 napja tettem le a cigit és...

2 napja tettem le a cigit és nagyon furcsa dolgokat vettem észre magamon. Ez amiatt van mert leszoktam?

Figyelt kérdés

Először is úgy kezdődött, hogy én nem voltam nagy dohányos napi 3-5 szál de egyik este kb 3 óra alatt elszívtam 1 dobozt. Ez annyira megijesztett, hogy mondtam soha többet. Reggel mikor felkeltem remegett a kezem (nem úgy mintha fáznék hanem olyan betegesen, van ilyen betegség amikor remeg a kezed na olyan mert nem én irányítottam) A bal combom azóta is fáj (nem tudom mitől) a szívem ezerrel ver, és lever a víz egész nap + fáj is a fejem (nem a meleg miatt) random elkezd szúrni az oldalam és néha ilyen nyomó érzés van, a szívem körül és nagyjából ennyi. Most ez normális, Ha egy darabig nem szívom? Lassan 3 napja vagy ez. Ez átlagos dolgok ha valaki leteszi vagy ez teljesen más és menjek orvoshoz?


18/F



2018. máj. 29. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért nem árt ha szólsz róla az orvosodnak és kivizsgáltatod magad.
2018. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sőt, igazából értsd ezt úgy,hogy nyomás a dokihoz!
2018. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2 hete voltam, az az 1 dobozhoz nem volt szerintem hozzászokva a szervezetem és lehet, hogy egy kicsit sok volt neki főleg hogy utána egyet sem szívtam. aki már leszokott neki milyen volt? Mit tapasztalt? Ez ennyire nem normális?
2018. máj. 29. 15:19
 4/14 anonim ***** válasza:
2 napja raktad le a cigit és 3 napja tart ez, vagy mivan?
2018. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ameddig ki nem ürül a méreg a szervezetedből, okoz ilyen tüneteket.
2018. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Lassan 3 napja" igen, olyan 6 óra és 3 napja lesz kereken.

De ha okoz ilyen tüneteket akkor minek menjek orvoshoz? Mit tud mondani? vagy én mit mondjak neki? Az a másik kardiológiára 3 hónapra kaptam beutalót,(ez volt 2 hete amit írtam) háziorvos meg semmire sem jó, az ő szavára nem adok

Most kicsit megijedtem, nektek milyen volt mikor letettétek? Semmi mellékhatás?

2018. máj. 29. 16:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát, amikor én egyszer leszoktam (sajnos 3 és fél év füstmentesség után újra rágyújtottam) akkor semmi ilyesmit nem tapasztaltam. A fizikai része smafu volt, inkább pszichikailag volt nagyon kemény nem rágyújtani. Nem fájt semmim, csak idegbeteg voltam hetekig.

A 3 és fél év alatt is folyamatosan hiányzott az érzés, hogy rágyújtsak.

2018. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nikotinmérgezésed van. Én is jártam már úgy, hogy sokkal többet szívtam a megszokottnál, és akkor nagyon fájt a fejem.
2018. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális nem? Kiürül és ennyi volt, mert többet nem gyújtok rá az is biztos!
2018. máj. 29. 17:39
 10/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem normálisan. Tettem le én is sokszor már a cigit de ilyenek mint amiket te leírtál az teljesen abnormális. Az ilyenek hogy "fáj a bal combom" például semmi logikai összefüggést nem látok a cigi letevés és e között, az ha most rágyújtasz és szívsz 1 szál cigit BIZTOS nem gyógyír ezekre a bajaidra, ha ezeket komolyan érzed, és nem csak "kicsit" akkor tényleg minél hamarabb menj el orvoshoz.
2018. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!