Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Otthon hogy tudnék cigizni...

Otthon hogy tudnék cigizni hogy ne érezzék meg a szagát?

Figyelt kérdés

Kicsi lakásban élünk, 35nm-es panel, erkély nincs úgyhogy nehezen megoldható.. Lemenni szinte minden nap elég feltűnő lenne. Gondoltam rá hogy a szobám ablakánál, este amikor mindenki alszik, de így is esélyes hogy megérzik. És a másik kérdésem, hogy a szag ellen mit tudnék tenni?

A ‘ne cigizz, mondd el hogy cigizel stb stb’ témát légyszíves engedjétek el. Előre is köszi a válaszokat.



2022. aug. 19. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy.
2022. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia Én amikor 12 éves voltam akkor a ventilátort (remélem így írják) az ablak felé fordítottam és a füstöt oda okádtam. Egyszer apám rajta kapott, azóta nem gyújtok rá.
2022. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dohányzókról van szó akkor nincs az az ég. Hidd el nagyon durva szaga van, még ha te nem is érzed. Főleg meleg izzadságszaggal kombinálva.
2022. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod kivitelezni. Ha a szomszédban cigiznek

és nyitva vannak az ablakok, azt is érezni.

2022. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2-es, ezt nem tudom elképzelni, hogy állok az ablakban egy ventillátorral aztán attòl megy ki a füst :D szerintem sokat nem érhet mert a szomszéd szobába így is úgy is átmegy a szag. Legfeljebb azt mondom hogy a szomszéd cigizett.

3-as, anyám 15 éves kora óta cigizik, apám pedig letette már vagy 10 éve.

2022. aug. 19. 22:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tini koromban csináltam úgy hogy kiültem az ablakba és viszonylag magamra csuktam az ablakot úgy hogy csak kis rés legyen. És persze minél jobban a másik irányba próbáltam fújni a füstöt. Ha nem volt szél akkor a szobában alapból nemigen lehetett érezni max rajtam de mivel ezt általában éjjel csináltam és leghamarabb másnap délután találkoztam a szüleimmel ezért addigra már ezt sem lehetett érezni
2022. aug. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6 köszi a választ

9.iken ez nemigen fog működni hogy kiülök az ablakba…:D

viszont ha most rágyújtok és csak szimplán kihajolok akkor mennyire érződik? pl a ruhámon ágyneműn nagyon megmarad? és holnap reggelre kimegy belőle?

2022. aug. 20. 02:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Érződik.
2022. aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj, hogy visszafele is szallna a fust, betoltene a szobat. Probald ki az iqost, annak nincs szaga, bent is tolhatod es nem erzodik rajtad se. Es egy fokkal jobb mint a cigi.
2022. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sikerült? :) Hány éves vagy?
2022. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!