Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászokás után jobban szeret...

Rászokás után jobban szeret az ember általában cigizni mint mikor még csak koca cigis volt?

Figyelt kérdés
Én csak heti egyszer gyújtok rá kb. fél éve és nagyon élvezem, nem vagyok még rászokva ,de nem baj sztem. Majd ugyis emelem az adagot idővel.

2022. jún. 6. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg én nem is tüdőzöm le igazából. Csak élvezem azt ahogy fújom ki a füstöt.
2022. jún. 6. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a bagóra (vagy bármilyen drogra) való rászokás pont ellenkezőleg működik. Minél gyakrabban használod, annál kisebb az élvezeti értéke, viszont annál szarabbul érzed magad nélküle.
2022. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
2-es remekül fogalmazta meg. Csak még annyit teszek hozzá, hogy a fiatalok a nagy szabadságvágyukban szoknak rá a bagóra, aztán a ménkű nagy szabadságból rabság lesz.
2022. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem voltam kocacigis igaz, de szerintem élvezhetőbb ha rendesen letüdőzve csinálom. Persze akkor addiktívabb, és károsabb is.
2022. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!