Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor tudatosult benned, hogy...

Mikor tudatosult benned, hogy függő vagy?

Figyelt kérdés
Mármint amikor, és aki elkezdett dohányozni. Hogy már legalább magának bevallotta.
2022. aug. 23. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már magamnak vettem.
2022. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

MAgának is sokára vallja be az ember, mindenki azt mondja hogy én bármikor letudod tenni.

Aztán majd valamikor tudatosul hogy bizony nem megy az olyan könnyen az abba hagyás.

2022. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es mennyi idő telt el az első szál és magadnak veszed között?
2022. aug. 23. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Én pl az első szál után tudtam hogy én cigizni fogok.mert nagyon jó volt
2022. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: Pár hónap - egy év között valahogy. Azóta már leszoktam.
2022. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Miért kérdezed?
2022. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is tudtam hogy cigizni fogok, de nem az első szál után. Inkább akkor amikor ez hozta össze a csapatot az iskolában, egyfajta élmény volt hogy elvonulunk az udvaron vagy ki a suliból tesi előtt, után. Nagyon jó élmények voltak. Aztán hobbi dohányos lettem; ha elmegyek nyaralni vagy jön a hétvége nem cigizek, eszembe sem jut. Csak munkahelyen délutános műszakban, amikor szintén kimegy a csapat és inkább különlegességeket szívok, mint a gyümölcsös, mentolos, vagy elf bar.
2022. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!