Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez miért van snüssznél? Többi...

Ez miért van snüssznél? Többi lent

Figyelt kérdés
Életembe először tömtem killát szilveszterkor, kb meg sem ütött, nem volt semmi, majd februárba, és most pablot tömtem ami elvileg gyengébb, mégis alig volt bent és hánytam, elég rosszul voltam. Foggalmam sincs miért, de elvileg ennek nem igy kene lennie, nem?
2022. aug. 26. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Öhh a pablo 2x olyan erős mint a killa... A doboz aljára oda van írva, a killa 2,4%, a pablo 5%.

Ennek fejében nem olyan meglepő amit leírtál.

2022. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint mg/adagra tudtommal killa erősebb
2022. aug. 26. 17:13
 3/6 A kérdező kommentje:
ja nem, valamit félrenéztem akkor lehet. De ennyire meg kéne ütnie?
2022. aug. 26. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Én függő vagyok, már pár éve tolom, mostanában pablózni szoktam (napi kb 10). Teljesen változó, a reggeli első még mindig kegyetlenül beüt, utána van, hogy egyáltalán nem, van, hogy egészen érezhetően. Az én tapasztalatomban a vércukorszintedtől függ illetve attól, hogy milyen régen toltál utoljára.
2022. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Osztálytársaim kettő pablot tolnak egyszerre 10-15 percig, és kb meg sem érzik ,én meg mindig rosszul vagyok tőle:D Lehet amugy ezt valahogy edzeni?
2022. aug. 26. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is ismerek olyat aki 2 120-as supreme-et töm egyszerre, és meg sem érzi, nekem pedig függőként egytől is olvadni az agyalapi mirigyem xd.

Ha sokat tolsz sokáig, akkor egyre kevésbé fog ütni; emlékszem, nekem az első szál kék szofi jobban ütött mint most egy dupla/tripla pabló.

2022. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!