Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen ecigarettát ajánlotok?

Milyen ecigarettát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az árhatár 30e

Olyat szeretnék, ami nagyon jó ízeket ad.

Állítható legyen a teljesítménye.

Néztem Aegis Legend 2-t

És Aspire-tól a Nautilus GT-t.

Leginkább személyes vélemények érdekelnek.



2022. aug. 31. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bruszli 3.0
2022. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Az Aegis jó választás. Minőségi, van benne mindenféle állíthatóság, személyre szabható. Saját tankjával is jó nem feltétlen kell venni egy másikat hozzá.

Az Aspire régen volt jó amikor elindult az ecigi mind iparág, nekem elavultnak néz ki szinte az összes.

Jó ízeket adhat egy szimpla sub-ohm tank, pl ami az Aegishez van, vagy egy olyan amibe te "építed" a coilt. (ez persze kezdőknek nem nagyon ajánlott) Ha viszont érdekel Wotofo Profile RDA-t tudom ajánlani, rendkívül egyszerű építeni, vattázni és mesh, rohadt jó ízeket ad. Squonk moddal az igazi, de csöpögtetősként (dripper) is elmegy.

2022. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

A két intelligens egyed aki lepontozott dobjon már egy privátot arról, hogy mégis mi volt a gond a válaszommal


2es voltam

2022. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Végre egy intelligens válasz!

Utána nézek a tanknak!

Ezekszerint az egyénileg építős porlasztók jobb ízeket adnak, mint egy előre legyártott plug&play coil?

2022. szept. 1. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Anno igen, most már hasonló eredmény is lehet, nagyon jó coilok vannak már. De nagyon fontos megjegyezni, hogy az építés nem azért nem ajánlott kezdőknek mert "húdenehéz" hanem mert macerás, hosszú, a leszokni vágyó nem akar ezzel kínlódni, inkább cigire gyújt. Szóval szerintem elsőre jó lesz egy sima premade coilos tank is.
2022. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja hát ez engem nem veszélyeztet :D

Majd lesz egyszer egy építős tankom is.

Most egy Smok Stick Prince gépem van, ami elég alap.

2022. szept. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!