Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen komolyabb e-cigit...

Milyen komolyabb e-cigit ajanlotok?

Figyelt kérdés

kulon kazan (felujithato)

kulon a mod

elekronikai tudasom elegendo hogy komolyabb modokat be tudjam allitani. tudok tekerni huzalt

Koszi a valaszokat!



2016. okt. 17. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy Ego One Mega V2-t használok egy iStick Pico-n, 100%-ig elégedett vagyok vele, ennél nem létezik kisebb méretű kombó amit feltöltök reggel és kitart amíg este hazaérek: 4 ml, 3000 mAh egy Samsung 18650-30Q elemmel (15 A limit, ami nekem bőven elég), TC üzemmód rozsdamentes acéllal tekert CLR fejen, és soha egy árva cseppet nem szivárog.


De ez csak a saját példám, a One Megának nincs olyan jó híre, mint amennyire jó vele a saját tapasztalatom, és én amúgy is csak azért vettem meg, mert ez a legrövidebb 4 ml-es 22 mm-es tank. És nem vagyok felhővadász, ahhoz rendes RTA deck kell: Subtank, Lemo, Kayfun, Toptank, csomó jó választás van.


Valamint ha nagyon magas teljesítményen akarod használni, vagy több napos élettartam kell az akksitól, akkor egy sima 18650-es modnál szintén komolyabb cuccra van szükséged, dupla/tripla 18650 vagy 26650. De ezekkel semmi tapasztalatom.

2016. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

150W-os modot nézegettem 2db 18650-es akksival

én SS316-os huzalt nyomatnék(0.35mm). egy RDA-m van mar egyik haverom modját elkéretem, csapattam neki 60W-ot és kb egy 6x6-os szobát 5-6 fújásból teletoltam. 0.2 ohmon volt akkor.

2016. okt. 18. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor a 150 watt azért kell, hogy 5-6 helyett 2 slukkból is menjen? :D


Amúgy a 0.35-ös SS316 ehhez a mutatványhoz lehet hogy kevés lesz, hacsak nem 3-4 párhuzamos tekerccsel csinálod. Duálban szerintem ekkora teljesítményhez, úgy, hogy rendes fűtőfelülete is legyen, túl keskeny. Az ilyen füstgépekhez inkább 0.4-est használnak.

2016. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

komolyabb tekeréseket fogok csinálni :D kell hozzá vagy 40 cm huzal 1 coilhoz

nézegettem pár youtubeos videot, elkészítésük 15-20 percet vesz igénybe. és azokat nyomatnám 60-70 wattal.

2016. okt. 19. 21:12
 5/5 A kérdező kommentje:

ilyet szeretnék.

veszek majd 1mm atmeroju huzalt is

[link]

2016. okt. 20. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!