Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek az még okés, hogy...

Szerintetek az még okés, hogy 17 évesen elszívok 1-2 doboz cigit évente?

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert majd nőni fog az adag. Vagy dohányzol, vagy nem.
2022. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

A cigi az ciki. Egyáltalán NEM okés!

Tudom, hogy az emberek mennyire nagylelkűek és önzetlenek, de a gazdag dohánygyárosokat nem kell tovább hizlalni! Nem fog felkopni az álluk.

Helyette inkább csinálj valamit, ami hasznos, és nem okoz másoknak kellemetlenséget! 😉

2022. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Évente 1-2 doboz?Az nem sok.Gondolom ha buli van vagy lazulás akkor gyújtassz csak rá.Ha nem gyújtassz rá mindennap akkor belefér.Ismerek olyan embereket akik csak alkalom adtán gyújtanak rá,és?
2022. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Darius- ***** válasza:
55%

Ennyibol nem lesz semmi.

Én is csak tarsasagi dohanyos vagyok. Olyan napi 1 atlagban.

De mindenki szervezete mas.

2022. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi bőven belefér. Én is party dohányos voltam, alapvetően nem cigiztem, de ha buliztunk elfogyott 1-2 szál. De aztán már nem szívom, legalább is önköltségen, de ha esetleg buliban megkínálnak elfogadok 1 szálat. Ha havi 1-2 doboz ott kezdj gondolkodni.
2022. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Ne áltasd magad azzal,hogy nem szoksz rá.Mindenki egy szállal kezdi.A dohányzás egy hatalmas csapda!


Ne szívd tele a tüdőd égetett növény füstjével,nem oda való.

A tüdőnek friss levegő kell.


Egy leszokott dohányos.

2022. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy nőni fog az adag, én pl, havi 2 szálat szívok most 18 éves vagyok. Cigi menő volt és mindig menő is marad! 17 évesen kezdtem én heti egy szállal azt át szoktam a havi 2 szállra.
2022. dec. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!