Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és mindennap...

20 éves vagyok és mindennap sajnos elszívok 2 doboz cigarettát. Nem bírom sajnos megállni hogy ne szívjam, gondoltam átálok az Elektromos cigire. De vajon mi lehet így velem ha tovább szívnám napi 2 dobozzal? Elektromosat akarom szívni!

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Es te férfi vagy no vagy? Mit dolgozol?
2017. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi 2 doboz kva sok, állj át azonnal. És rögtön vegyél egy komolyat, 20 ezer alatt ne is keresgélj. Nyugodtan told fel a nikotint, szívhatsz 12-18 mg/ml erősségűt is bátran. Ha magad kevered, jóval olcsóbban jössz ki, mintha cigiznél.
2017. márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maradj a rendes ciginél, mnidenkinek jobb. Kell a befizetett adód és nyugdíjasként nem fogsz túl sok pénzt elvinni :)
2017. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fokozatosan allj at az elektromosra. te dolgozol amugy? hogy van idod ennyiszer ragyujtani egy nap??? 2 doboz cigi az 38 szal, szalankent kb 3 perc elszivni, az azt jelenti, hogy tobb, mint nap 2 orad megy el bagozasra!!! a sajat egeszseged es penztarcad erdekeben is muszaj csokkentened az adagot!!!!
2017. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!