Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás gátolja vagy...

A dohányzás gátolja vagy károsítja az immunrendszert?

Figyelt kérdés
már csak azért,mert 4ik éve cigizek és soha nemvolt semmibajom 2évbe ha egyszer voltam beteg, de úgy kb 2éve minden baj kijött rajtam többször vagyok beteg stb.. én erre gondoltam hogy ezért.. sztetek?:)
2010. szept. 25. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen lehetne vitatkozni. Nagyon sok embert ismerek,akik 70-80 évesek,mindig dohányoztak,és egészségesek. Több ismerősöm is van,aki soha nem dohányzott,mégis mindenféle baja van.
2010. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindjárt jösztök azzal h még jót is tesz a retkes cigi.
2010. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt tudom hogy a cigi szétcseszi a csillós hámszöveteid amik a légcsövedet borítják. Ezeknek ugye az a feladata hogy "kisöpri" ami nem oda való. Ezért köhög minden bagós annyira.

15/L

2010. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mi van a cigisdobozra írva?
2010. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem az érdekel,hogy hasznos-e idióták, hanem hogy az miatt vagyok-e betegesebb:D


a többieknek köszi, akik értelmesen válaszoltak:)

2010. szept. 26. 11:47
 7/7 B.Ági ***** válasza:
A dohányzás jelentősen károsítja az immunrendszert. Jellemző, hogy a dohányosnál a C vitamin feleannyira hasznosul.
2014. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!