Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Help. Vízipipa rosszul lettem...

Help. Vízipipa rosszul lettem tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Életem első vízipipázása volt és utolsó is. Kb 30-40 percen keresztül szívtam. Annyira beleéltem magam a társaság miatt:( hogy kb levegőt is alig vettem. A szobámba raktuk össze nem az enyém a vizipipa. Baromi erős fejfájásom van és nagyon enyhe hányinger. A szobámba kb 1 órája szellőztetek nehogy valami szén-monoxid itt maradjon bent. Nem merek lefeküdni aludni mert félek, hogy valami mérgezést kaptam és nem kelek fel reggel. Szerintetek ez első alkalommal normális? És a szobámat meddig szellőztessem? Kezdek már lassan megfagyni, de a fejem ugyanúgy fáj. Hipochonder vagyok szóval pluszban parázok.
2022. okt. 6. 22:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nyugodtan menj aludni. Ha reggel nem kelsz fel, azt te már nem fogod megtudni.
2022. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden jót.
2022. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Öltözz fel és hagyd nyitva résnyire az ablakot.
2022. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod csak ne ismételd meg többet
2022. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nikotinmérgezésed van. Elég szar érzés, de szerencsére át fog menni... Ahogy nézem a postod idejét, valószínüleg már át is ment :)
2022. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Noh hogy vagy?
2022. okt. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nah. Kora reggel felkeltem kicsit még hányingerem volt, de azóta már semmi bajom. A fejem se fáj stb.


Pontosan nem tudom mi történt tegnap, de ez egy életre szóló lecke volt, hogy az összes dohány jellegű terméket elkerülöm:DDD

2022. okt. 7. 09:26
 8/12 anonim válasza:
100%

Milyen márkájú vízipipa dohány volt? Vannak erősebbek, gyengébbek, de azért általánosságban elmondható, hogy nem úgy pipázunk, hogy szipkodod, mint egy vadállat. Inkább olyan belekóstolós dolog ez, társaságban jó, ahol körbeadjátok, és van hogy 5 percig nem szívsz bele.

A márkáját azért kérdeztem, mert vannak nagyon erősek, amiktől nekem is hányingerem volt (sokadik VP után). Ha érdekel több priviben kereshetsz, és segítek.

2022. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazából tényleg fogalmam sincs, hogy pontosan milyen erősségű volt stb. Igazából megállás nélkül szívtam. Mondták, hogy ez így elsőnek sok lenne, de akkor még nem éreztem semmit. Direkt szórakoztam is, hogy levegőt se szívtam, de már szívtam a következőt.


Na hát kb fél óra után ütött be a mérhetetlen erős fejfájás, szédülés, hányinger. Kb olyan 22 órától éjfélig aludni se tudtam. Végül elaludtam reggel kicsit volt hányingerem, de az már semmi extra nem volt.


Bármennyire is gyengének tűnt egy életre megtanultam, hogy ez se annyira gyenge...

2022. okt. 8. 20:46
 10/12 anonim válasza:
Nem hallottam még ilyen sztorit, lassabban fuss neki legközelebb. De vannak nikotinmentes opciók is.
2022. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!