Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki el tudná magyarázni,...

Valaki el tudná magyarázni, hogy mi a különbség a különböző e-cigihez való porlasztó típusok között?

Figyelt kérdés

Gondolok itt RPM, RPM2, RTA, LP2 és még sok más fajta van, de nem tudom, hogy melyik mire jó, vagy mi a tulajdonsága.

Szeretnék átállni iqosról elektromos cigire, viszont mielőtt választok szeretnék ezekkel tisztában lenni.



2022. okt. 12. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Van a youtube, ecigis weboldalak, fórumok.

3 oldalt nincs kedvem idepötyögni...

(szóval nem itt, nem így kéne érdeklődnöd)

2022. okt. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül kedves és hasznos válaszodat, tudom a Google a barátom ám a porlasztók összehasonlításáról és hogy melyik mire jó, pont nincs sehol semmi leírás..
2022. okt. 12. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Mutatni (is)kéne és leírni kb. 3 oldal lenne,

úgy, hogy szerintem nem kéne megsértődni.

2022. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másképp fogalmazva: rengetegféle van.

Kezdésnek mindenféleképpen cserélhető

porlasztósat ajánlanék.

(nekem sem sikerült azonnal megtalálni az "igazit")

Először döntsd el DL vagy MTL.

2022. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a #4 is írja, döntsd el hogy DL (direkt tüdőre) vagy MTL (szájba slukkolva aztán tüdőbe) szeretnél e-cigizni.


A 0,8-1,2 Ω-os porlasztók MTL felhasználásra vannak, 15-25W között kell üzemeltetni.

A 0,6 Ω-osak már inkább szűk DL, az 0,15-0,30 pedig már full DL, 50-60W körül üzemelnek.


Kiválasztod a számodra szimpatikus készüléket (én kezdésnek a Voopoo valamelyik POD rendszeres készülékeit ajánlom, olcsó és jó ízeket ad vissza) aztán meglátod melyik fajta gőzölés jön be.

Általában adnak hozzá kétfajta porlasztót alapból, egy DL és egy MTL-re valót.


Mondjuk nem 3, hanem 30 oldalt lehet erről írni, úgyhogy én is azt javaslom szánd rá az időt, és keresgélj a témában. Van magyar videó is rengeteg a yt-on.


Amiket felsoroltál RPM LP2 stb. azok a Smok-nak a saját porlasztói, minden gyártónak megvannak a saját jelöléseik a porlasztóikra. Szóval nem ezeket kell nézni, hanem amit már fentebb is írtam, hogy DL vagy MTL használat lesz.

2022. okt. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!