Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás vagy a vizipipázás...

A dohányzás vagy a vizipipázás a károsabb?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Azt hiszem ma màr volt egy ilyen kérdés feltéve nem?

Amugy mindkettö kàros,az egyik kàtrànyos(cigi)a màsik még több füst....(vizipipa)

Végül is ha azt nézzük egyszer egy évben vizipipa jobb mint egész évben sima cigi,de ha rendszerességel müveled,akkor a vizipipa kàrosabb.

2008. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2008. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
7%
te gyökér a pipázás is dohányzás-.- sok buznyák divatpipáás
2010. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 barbicaaa válasza:

szerintem a cigi károssabb mivel kátrány és nikotin van benne a pipa pedig lehüti a füstöt és igy elég gyenge és persze a dohány is mivel gyümölcsös gyengébb mint 1 szál cigi én kiprobáltam a vizipipát és mivel már több mihnt 4 ve cigizek miután elszivtuk a pipát rá kellet gyujtanom mert nem éreztem nagyon se3mmit csak az epres dohány eper izét meg az hogy a számon dől a füst :D

szerintem a cigi károsabb !!!de nem mindegy hogy 1 kocsi üt el vagy ebbe halsz bele???:D:D

2010. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a cigi jóval károsabb mint a vizipipa, nővéremnek a barátjának van vizipipája, és ő is megmonta, ahoz hogy a vizipipának már káros hatásai is legyenek benned ahhoztöbb évnek is elkell telnie, ebbe csak a szén, ami valamennyire nem tesz jót, de az kevésbé jut a szervezetedbe mint a nikotin..A lényeg tehát, hogy a cigizés sokkal károsabb:)nemlesz bajod a vizipipátol.
2010. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és egyébként meg a vizipipátol max csak beszédülsz, míg a cigitől meghalhatsz.
2010. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!