Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha egy szál cigit esetleg...

Ha egy szál cigit esetleg csak szájra szívtam és nem tüdőztem le lehet bajom?

Figyelt kérdés
Életem első szál cigije volt, valszeg az utolso is

2022. okt. 16. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem, hogy az első is rosszul sült el, és azt ígéred nem gyújtassz rá soha többet.
2022. okt. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha megtudod állni, hogy addig cigizgetsz csak amíg(újdonság miatt) izgalmas és buli akkor semmi bajod nem lesz de ha már akkor is szívod amikor egyedül vagy és unatkozol azaz unalmadban akkor nagyon káros hatással lesz rád HPSSZÚTÁVON minden egyes slukk amit elszívsz a cigarettából.


Vannak különféle alkatú emberek akik teste jóbban bírja mint a többieké, de hosszútávon a cigaretta öl: rád, szeretteidre, természetre, állatokra veszélyt jelent.


Nem éri meg a cigarettázás, ha egyszer rászoksz alig fogod várni, hogy letudj róla szokni és nem lesz könnyű! és ha nem megy a leszokás akkor jönnek majd sorra a rossz fogak és stb stb mellékhatások.

2022. okt. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem ad a cigaretta csak elvesz! és ha még fejlődésben van a szervezeted(21 -25 éveskorodig) akkor meg ki sem fog tudni alakulni szervezeted hanem egy gyógyegér leszel aki teljesen aszimmetrikus arcú/testű ember lesz akit a legkisebb náthásvírus is az ágyba döngöl 39+ -os lázzal.


Nem kell a cigaretta, addig szívd csak amíg IZGALMAS buli. ha már csak ugy rágyujtogatsz akkor gyorsan kapj észbe és hagyj fel ezzel a szokásoddal mert ha rászoksz akkor rászopsz! drága, egészségtelen, büdős és szerintem már csak a hülyék között divatos, ma már a fiatalok többsége is inkább ecigizik. Reméljük, hogy arról nem x év múlva fog kiderülni, hogy attól lesz a legtöbb embernek valamijen rákja...


Az bíztos, hogy szívarkát, szívart, pipát ne szívj mert azoknak a termékeknek baromi rossz a füstszűrője és rengeteg káros anyagot viszel be a szervezetedbe.


Ha csak addig szívod míg izgalmas, bulikás akkor nem lesz bajod semmi!!!

Ha rájöttél, hogy már semmi izgalom akkor utána fogadd meg magadnak, hogy soha többé nem gyújtasz rá mert könnyen rá fogsz szokni.


Azt mondják a tudorok, hogy egy cselekedetünk szokássáváljon ahhoz egymást követő 21 napig kell ismételni valamit, pld.:

ha 21 napig minden nap elmész futni akkor már a 22. napon is igényelni fogod, így van ez az életben mindennel.

Viszont ha fiú vagy és egy lánnyal kettőnél többször fekszel le akkor már a 2. szex után már érzéseid lesznek felé, a lánynak már az első szex után érzései lesznek irántad. Kemény dolgok ezek, jó tudni, hogy kivel/ mivel mennyit és kinek ártasz!!!


Egyszer élsz, ami jó azt csináld ami rossz azt ne erőltesd csak megbetegít!

2022. okt. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó hozzászólás nagyon cukiiiéscnagyon jo
2022. okt. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2022. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem miért lenne bajod?(:
2022. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, eléggé túlreagáltam a dolgot így utólag észrevettem

Nem volt jó az az egy szál cigi se, tehát szerintem nem lesz rá több példa bulin se már

2022. okt. 16. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Így szokott ez lenni ....de hidd el nem ez volt az utolsó szál.de nem gáz ezen szinte minden fiatal átesik.
2022. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!