Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti egy szál cigitől lehet...

Heti egy szál cigitől lehet bajom hosszú távon?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Lehet.
2022. okt. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Heti egyszer minek rágyújtani?Ha naponta elszívsz 1-2 szálat,akkor sem lesz semmi bajod.
2022. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha heti 1 szál marad tényleg, akkor nem valószínű, de persze lehetni lehet.
2022. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Persze hogy lehet, mert nehogy azt hidd hogy ez így marad mindíg.

Fokozatosan egyre többet és többet fogsz szívni.

2022. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy be tudod ezt tartani?miért szívnád azt az egyet hetente?és ezeket nem rosszindulatból kérdezem
2022. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5-ös!

Szerintem be tudnám tartani, szerintem vagyok annyira érett.

És hogy miért szívnám azt az egyet hetente? Egyszerű a válsz: Mert szeretem a cigit: Szeretem a füstjét, az ízét és azt is mikor "beüt" a nikotin, viszont se rászokni nem akarok, se nem szeretnék sokszor cigi szagú lenni, mert azt a környezetem nem bírja.

2022. okt. 10. 21:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem!szimpatikus hozzáállás....érdekes mert nem tudom elképzelni hogy valaki így bevtudná tartani ...de lehet te olyan lány vagy srác vagy aki ezt be tudja tartani.amugy én is így kezdtem....hogy végig szerettem volna kóstolni a cigarettákat,hogy miben különböznek ....melyik jobb vagy rosszabb.de túltoltam és rászoktam.
2022. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnád betartani, mert a receptorok egy idő után eltompulnak, és ezért kell egyre több cigi, hogy a dohányos elérhesse ugyanazt a "kellemes" érzést.
2022. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted be tudnád tartani, vagy annyira érett. Ezen visitottam. Szerinted ez érettség kérdése? Látszik, hogy fogalmad sincs, miről beszélsz, lehetsz kB 12 éves. Egy biztos, el se kezdd. 20 év után hagytam abba, pedig én is így kezdtem,csak veszek egy dobozzal, hogy megtanuljam letüdőzni bla bla. Kinek akarsz hazudni? Magadnak, ezzel a heti 1 baromsággal?
2022. okt. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan típusok akik bírják, csak kocadohányosok maradnak mindig. De ez igen ritka.
2022. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!