Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kezdőként milyen elektromos...

Kezdőként milyen elektromos cigarettát vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amivel nagy gőzt tudok fújni. Nem tudom melyik típus legyen, nagyon sokat néztem. Tudtok ebben segíteni? És még azt szeretném rendbe tenni h mi kell még a készüléken kuvul? A liquid, porlasztó talán? Köszi a segítséget
2022. okt. 17. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább el se kezd.
2022. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
86%
Ne vegyél.
2022. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Most még megteheted, hogy ne kezdj ebbe bele.
2022. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Smok R Kiss 2-őm. 2db 18650-es akksival működik. A gyári porlasztóval használtam és 70-80Watton elég szép gőzt produkált. Ez 70-30 pg-vg-vel. Tankbal a csatlakozása az szabvány 510 szóval tudsz rárakni esetleg egy nagyon baszó Seri RDA-t. Igaz ha nagyon akarod használni akkor fix nem bír ki egy napot. De lehet hogy még egy felet sem. Ha már fel tudsz menni egy 55-60 ezer forintos kategoriaba akkor egy Stream Cave Hadron Pro nod jo lehet neked. A liqidről meg annyi hogyha szép gőzt akarsz akkor 70-30 pg-vg-t vegyél. Ne kérdezd mit jelent mert nem tudom. Amúgy ha egy Smok R Kiss 2 érdekel akkor dobj egy privát üzit.
2022. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!