Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Foghúzás után mennyi idővel...

Foghúzás után mennyi idővel lehet iqost szívni?

Figyelt kérdés

Ma húzták ki a fogam és nem tudom hogy holnap délután szívhatok-e heetset. Direkt azért akarok heetset szívni, mert ez nem füst vagy égetett füst vagy nem tudom hogyan szokták ezt mondani :)

Nekem a fogorvos azt mondta hogy az én esetembe 3 napig ne dohányozzak, ezért szeretnék heetset mert az azért mégsem ugyanaz.


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. nov. 3. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
De, ilyen szempontból ugyanaz. Egyfajta vákuumot csinálsz a szádban, mintha a fogad helyét szívnád. Bírd ki azt a pár napot.
2022. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
Mindegy az milyen cigi vagy heets vagy más, mindet szívni kell, másrészt nem tesz jót a sebnek sem.
2022. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 petraa07 ***** válasza:
Az előttem szólóknak teljesen igaza van! Fogászatban dolgozom, fogadd meg az orvos tanácsát ha nem szeretnél problémát. :)
2022. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!