Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Túl forró és rossz ízű a vapem?

Túl forró és rossz ízű a vapem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy van a smoktech pricem. Már egy ideje megvan, és használni akartam.

Sajnos szörnyen rossz íze van, nem égett vagy ilyesmi csak ízetlen. Kimostam a filtert és kiszárítottam, de nem segített.

A másik pedig hogy iszonyat forró. Régen is meleg volt, de elviselhetetlen. Ha nyelvedhez ér megégeti, és a szádon is érted. A liquid sem ilyen szép lassan folyó, hanem mintha víz lenne. És szíváskor néha elkezd folyni és a szélen csurog, csak a kezemen érzem.

Mit tanácsoltok mit tegyek?



2022. nov. 12. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél újat. Ezt ezek után kérdezni kell?
2022. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél másikat. Milyen más megoldásra gondoltál még?
2022. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Új coil esetleg? Ha kiégett, ki kell cserélni. Folyással nem nagyon lehet mit kezdeni, ez egy ilyen tank. Liquidet is megvizsgálnám, nem kéne vízszerűnek lennie...
2022. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!