Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki hevített dohányterméket...

Aki hevített dohányterméket szív,mit fogtok csinálni ?2024 -től betiltják a Z izesített hevített dohánytermékeket,az EU van!

Figyelt kérdés
A filterbe tehető aromakapszulákat is

2022. nov. 15. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Foldhoz bassza magat. Hat mi mast csinalna?

Amugy meg az izesitetteket tiltjak csak be, ha jol ertem, akkor sziv simat vagy leszokik.

:D

En amig iqost szivtam (mar leszoktam) addig csak a simat szivtam abbol is, az izesitetteknek nem szerettem az izet.

2022. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mást, vagy semmit, nyilván.
2022. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem fogják betiltani, ez csak buta szóbeszéd!

Nem fogják a mentholos likvidet betiltani az biztos!

Ha mégis maradok a sima ciginél ennyi.

Am tuti nem tiltják be, ebbe 1000% ban biztos vagyok!

2022. nov. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ezeknek amúgy mi értelme volt? Egyszer szívtam ilyen ojkosz marhaságot hát kösz akkor inkább nem szívok semmit.
2022. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz, mert akkor majd vesz hozzá aromagolyót, amit bele lehet applikálni a szűrőbe. Vagy lesz ízesített szipka a töltet szűrőre,aromaolaj,akármi.
2022. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azokat is betiltják
2022. nov. 15. 15:36
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Jajj, haggyad már a hülyeséget, nem fognak mindent betiltani, jó pénz ez az államnak, nyugi.
2022. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: Ahogy a normál ciginél betiltották, miért ne tilthatnák be ugyanúgy ennél is?


A következő lépés majd az lesz, hogy az alkohol esetében betiltják a minőségi szeszesitalokat, csak a pancsolt, rosszízű italok maradnak, mert hogy kevésbé vonzóvá kell tenni az alkoholfogyasztást az emberek számára, hogy minél kevesebben haljanak meg májzsugorban és hasonlóban.

2022. nov. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy be lesz tiltva! 2023-tól már hatályos lesz. A mocskos szemét, nyomorult férgek! Mi közük van hozzá, hogyha én például az erős mentolos heets-et szívom.


Ez jogellenes, teljes mértékben alkotmány ellenes. Itt nem is erről van szó, hanem hogy ilyet nem lehetne meghozni.

2022. dec. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!