Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek normális dolog ha...

Szerintetek normális dolog ha egy nyolcadikos lány cigizik ?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről van szó jobb mintha drogozna mondjuk
2022. nov. 19. 23:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Hát most én normálisnak azt a dolgot nevezném, ami általánosan elfogadott és minden rendben van vele. Szóval szerintem nem, nem normális ilyen fiatalon cigizni, viszont sajnos eléggé gyakori már olyan korban is.
2022. nov. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Semmilyen életkorban nem normális dolog pénzért tüdőrákot venni.
2022. nov. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%
Normálisnak normálisnak mondható, mivel egy buta tini csak megy a felnőttek után, azt hiszi, hogy ettől ő most nagylány lesz. Az egész a felnőttek hibája, nekik kéne példát mutatni, de ameddig vannak olyanok, akik azt szajkózzák, hogy nem mindegy, a levegő is káros(Imádom apámat, de ő is ilyen), addig ez egy létező jelenség is lesz sajnos. Igazából akkor a legrosszabb, amikor a szülőtől tanulja el, mert ha a szülő nem cigizik, akkor nagyobb eséllyel fogja tudni megakadályozni, hogy a gyereke is cigizzen, mint ha cigizne, amivel eleve nem mutatna jó példát a gyereknek.
2022. nov. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%
Negyven múltam, de már nálunk is volt aki hetedikben-nyolcadikban bagózott.. sőt apám idejében is előfordult.
2022. nov. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
22%
Jó eséllyel ahogy kikerül a közegből le is teszi.
2022. nov. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem normális, de nem is 8gazan meglepő
2022. nov. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem igen. Igazából nem értettem soha a dohányzás ellenzést. Mértékkel szívja akkor nem káros. Vagány lány, hogy cigizik! Meg fiatal még ilyen korban még gyorsan regenerálódik a szervezet! A mai világban sajnos mindenre ráfogják már,hogy nem normális! Mindenki sajnos a konzervatívokat és a dohányzás ellenzőket szereti és az ő példájukat követi.

Én 12 éves korom óta cigizek most 18 vagyok és kutya bajom!

2022. nov. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális független, hogy régen is füstöltek már ennyi idősen.
2022. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Normális, sokan 8-9. osztály környékén kezdik. Én is cigiztem már 8.-ban.
2022. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak nem normális, ettől még sokam csinálják.
2022. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!