Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek normális dolog ha...

Szerintetek normális dolog ha egy nyolcadikos lány cigizik ?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről van szó jobb mintha drogozna mondjuk
2022. nov. 19. 23:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
#17 Ne aggódj, ha folytatod majd lesz :)
2022. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
51%
Megnézném annak a lánynak a családi körülményeit. Akiket én ismertem, hogy nyolcadikban már dohányoztak, ott az teljesen normális és érthető reakció volt arra, amilyen közegben éltek, felnőttek.
2022. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, 5-ös vagyok, anya egyedül nevelt fel minket és keményen dolgozott. Nem volt verés, pia, csóróság, semmi, normálisan lettünk nevelve. Annyi lehet abban, amit mondasz hogy minden felnőtt cigizett kb. Anya, anya húga, neki a férje, a nagyszüleim, anya barátnői akik időnként nálunk jártak. Szóval olyan nagylányos dolognak tartottam már viszonylag korán meg izgatott, hogy milyen lehet. De egyáltalán nem a putriban nőttünk fel, anya nagyon is sokat törődött velünk, anyagilag és emberileg is.
2022. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!