Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 30-40 szál cigaretta...

Napi 30-40 szál cigaretta miatt lehet csùnya, fakò, szürke az arcbőröm?

Figyelt kérdés
Ha leteszem akkor mennyi idő után lenne élettel teli? 10 éve ennyit szívok és nőként szégyellem magam, de annyira erősen függök tőle.
2022. nov. 25. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%

Járj szoliba cigi mellet, szép barna leszel nem fakó bőrű...

Én is ezt teszem, napi 4 doboz cigit szívok, mellette heti 2x szolizok és gyönyörű bőröm van. Folyadékot iszok sokat hogy ne menjen tönkre a bőröm.

2022. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%

Én nem éreztem magam csűnyának/fakónak.

2 hónapja tettem le a cigit. Tegnap találkoztam egy ismerősömmel, akit azóta nem láttam, nem is tudott róla, hogy leszoktam. Még a beszélgetés elején látom, hogy ilyen fután néz rám, majd megkérdezi: "Mi van veled, mi történt? Sokkal szebb vagy mint szoktál. Olyan más vagy, kisimult, élettel teli az arcod".


Nos, én nem vettem észre ezt a változást, de azért az elég beszédes, hogy egy ismerősöm ilyet mond nekem. :) Egyébként nem nagyon áll érdekében bókolni, ő csak a kutyakozmetikusunk. :D

2022. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!