Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A sodort cigi olyan mint a...

A sodort cigi olyan mint a dobozos? Nem érezhető különbség?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Van különbség. Különben mindenki úgy töltené :)
2022. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jogos, köszi :) és tudod mi?
2022. dec. 20. 11:25
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
A sodort cigi erősebb. Más valahogy az összes cigi, én próbáltam már liquid-eset, iqos-t, glo-t, sodort cigit, dobozos cigit. Hosszú ideig csak dobozosat szívtam, aztán a többit próbálgattam, aztán most megint dobozosat szoktam venni.
2022. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Más az íze, és általában kicsit vastagabb is (a normál pl club hüvely) ezért valamivel erősebb is.

A másik hogy a töltés miatt is egyenlőtlenebb. Aki gyakorlottabb az jó keményre meg tudja tölteni, és végig nyomkodni, majd hasonló lesz a rendes cigihez (de akkor sem éri el azt a szintet).

Azt meg még gyanítom hogy másabb a dohány is benne, mint amit a zacskóba vesz az ember.

2022. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem hasonlit, oriasi a kulonbseg.

Marmint nyilvan, cigi, budos, szivni kell, de sokkal-sokkal erosebb :D

De ugye megkulonboztetjuk a toltott cigit es a kezzel tekert vagy sodort cigit, ki hogy hivja. A toltott egy fokkal jobb szerintem, az szivhatobb, mintha tekered.

2022. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tekert cigi jobb mint a töltött meg a dobozos.persze csak jó minőségű dohánnyal.Még úgy is ha szűrő nélkül puffolom el.
2022. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Sok múlik a tekerésen. Pl én mást is szoktam tekerni (elég gyakorlott vagyok) és dohányból a kis fehér (primus) papírral meg club multifilter szűrővel jobbat tudok tekerni mint a töltővel.

De azért általánosan igaza van #5-nek. Az emberek többsége (aki csak dohányt teker) nincs ezen a szinten :D

2022. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb. Én próbálkoztam töltöttel, de nem tudom megszokni, szóval csak nagyon nehéz időkben használom. Sokkal durvábbra van vágva a dohány és hiába veszek a dobozos márkáknak megfelelőt, egyáltalán nem olyan az íze se.
2022. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És hogyan kell sodorni? Géppel? Még sosem csináltam :/
2022. dec. 20. 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez a cigi toltes:


[link]


Ez a tekeres:


[link]

2022. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!