Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányoztok?

Miért dohányoztok?

Figyelt kérdés
Főleg ha tudjátok, hogy korai halált okoz.

2022. dec. 30. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Jó érzés, endorfint termel az agyban, és az néha kell :)


"Főleg ha tudjátok, hogy korai halált okoz." Már akinél... Én 6 éve cigizek alkalomszerűen, van hogy hetekig semmi, átlag napi 2-5, nagyon maximum 10 szál. Halált annál okoz, aki túlzásba viszi, de az igaz az alkoholra is, vagy az édességre is (nagyon nem mindegy, hogy valaki megiszik egy sört, vagy reggelire lecsúszik egy üveg vodka, vagy cukorbeteg lesz a napi fél kiló sütitől).

2022. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Szeretek dohányozni.

A mozdulat, az illata, a hatása.. Ezt aki nem dohányzik nem tudja pontosan, hogy milyen érzés ez.

Korai halált a stressz is okoz sőt, rengeteg sok minden.

2022. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Mert így vezetem le a feszültséget, ha stresszes időszakom van. Nagypapám 86 éves, 16 éves kora óta dohányzik, semmi komolyabb problémája nincsen.
2022. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Mert szeretem. Az ízét, az illatát, a szertartást stb. Tudom hogy káros mint sok minden más, de ez egy tudatos döntés nekem, hogy dohányzok, mert akarok. Meg hát persze függő is vagyok szóval ha nem akarnék se tudnék nem rágyújtani.
2022. dec. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Mert imádom a feelingjét, és szeretem idegesíteni a környezetemben azokat a cigivel akik ellenzik, hogy dohányzok.(:

Meg persze függő is vagyok, aminek annyira nem örülök, de csak napi pár szál megy el meg e-cigit szívok még így nem olyan káros.

Meg ha dohányzol legalább tudod miben halsz meg legnagyobb eséllyel, így nem kell azon aggódnod hogy úristen lehet hogy én balesetben fogok meghalni valami nagyon csúnya balesetben! Nem! Mert tudod hogy a tüdő rák fog elvinni!

2022. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Mert jól esik és már nem tudok leszokni sajnos!
2022. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%

Egyszerűen jólesik, 4-6 szálat szívok naponta és ez nekem így megfelel.

24L

2023. jan. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
Mert kövér vagyok, mindig is az voltam, ezért szoktam már rá 14 évesen, segített levezetni a feszültséget, ami abból eredt, hogy mások mindig bántottak a súlyom miatt suliban. Most csak szimplán rondának, gusztustalan kövérnek tartom magam, ezért dohányzom, meg azért is, mert "nekem úgy is mindegy", nem nagyon érdekel, hogy egészségtelen, napi 1-1.5 doboz a minimum. Sőt, kicsit izgat is, hogy ilyen egészségtelenül élek. És ha emiatt halnék meg korán, akkor ez van, úgyse hiányoznék senkinek. 31/N
2023. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, sosem gondoltál arra hogy esetleg lefogyj és előnyösre változtasd a külsőd? Nem hiszem hogy olyan rossz lenne a helyzet, de nyilván így egyszerűbb.
2023. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gyerekem, szoval miert ne. megnyugtato a gondolat, hogy pontosan tudom, a cigi vmelyik mellekhatasa visz el. Az elethez kell egy kis anesztezia -mondta Freddie Mercury anno, es valoban van, akinek kell :)
2023. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!