Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Havi néhány szál cigi hosszabb...

Havi néhány szál cigi hosszabb távon káros?

Figyelt kérdés

Rendszeresen károk kondizni (általában heti 5 ször) és a kardiot sem hanyagolom el. Egy hónapban adtam magamnak 1 napot amikor csinálhatom a "rosszabb szokásaimat" (gyorskaja, videojáték, cigi kb. 4 szál)

Ez hosszú távon elfogadható?



2023. jan. 10. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Havi 1 szal cigi is karos. Ne kifogasokat keress meg onigazolast hogy aaa ennyi meg nem is karos, nyugodtan szivhatom. De, karos, ha egyaltalan nem dohanyzol de passziv dohanyos vagy az is karos.
2023. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos hosszú távon is árt.
2023. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmm.ez nehéz dolog.mert azt gondolom hogy ha valaki sportol ,az egy dicséretes dolog ,és hajlamosak az emberek azt hinni hogy ilyenkor semmi nem fér bele.De emberből vagy te is.Nyilván vannak olyan dolgok amik kevésbbé egészségesek illetve károsak de valamiért az ember él velük.Ha ezt be tudja keretek közé szorítani ,azt gondolom elfogadhatóbb mintha észnélkül csinálná.Pláne ha azt vesszük hogy egy átlagos napon kb több károsanyag éri a szervezetet.Nem tudom milyen cigit szívsz,de próbálj meg minnél gyengébbet szívni.fehéret vagy sárgát .
2023. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meg tudod állni, hogy csak havi 4 szálat szívsz el, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy bármi érzékelhető gondot okozzon. Vagy hogy többet ártson, mint pl. forgalmas helyen közlekedni.
2023. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt az egyet tartsd szem előtt, hogy az összes dohányos, hasonlóan kis mennyiségekkel kezdte, legtöbben úgy kezdték ,, ááá én csak buliban gyújtok rá" aztán ,, én csak napi 2 szálat szívok el" és igy fokozódtak az ,,élvezetek", senki sem úgy kezdett dohányozni, hogy napi 1-2 dobozt elszív.


Ha jót akarsz magadnak, akkor abbahagyod, a többi a te döntésed, én leírtam a tényeket...

2023. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De azon az egy napon miért ilyen szarságot engedsz meg.??
2023. jan. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
Megnyugtatlak, a gyorskajával többet ártasz magadnak, mint néhány szál cigivel. Budapest egy ködösebb délutánján több károsanyagot tüdőzöl le.
2023. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Egyébként meg havi néhány szál cigiért ne érdemes elkezdeni. Vagy csinálsz valamit, vagy nem. D
2023. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!