Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Liquid keveres hogyan?

Liquid keveres hogyan?

Figyelt kérdés
Vettem egy heisenberg aromat,egy 120ml-s flakonba ontottem bele az aromas erre 71ml vg-t 18ml nikotint es mivel nemvolt 12ml aromam igy 18ml pg helyett 20ml-t ontottem ra mert ugyvoltam vele az ugyis az izert felelos, viszont nemnagyon van ize,mennyi aromat kene meg erre ratoltenem?

2023. jan. 26. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én nemtudom, de vettem kész nikotin sót. Íze vanogat hüsítés megtalalásához Dóra a felfedezö kell, összességében nem nagy szám kb. 5x ilyen erösen meg ha hüsítene ténylegesen akkor olyan lenne mint ahogy dícsérik. Nem akartam de most már tényleg az lesz hogy veszek egy MTL RTA-t mert nem csak ezzel van ilyen gond.
2023. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt ismered-e? [link]

Én 10%-ba kevertem az össz lé 1dl, de sztem se igazán ízletes, hűsítést éreztem de az ízek nem jöttek, nekem olyan mint egy mentolos fogkrém.. nem is értem miért istenítik olyan sokan.

70VG-30PG-be kevertem, lehet 50-be jobb íze lett volna, talán.

2023. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!