Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos hiba lehet? Segítség!

Iqos hiba lehet? Segítség!

Figyelt kérdés
Fel akartam tölteni a készülékem (Iqos 3 duo) és arra lettem figyelmes hogy közelről megszagolva elég büdös, de nem ilyen dohányszagú hanem valami más.. ezelőtt még sosem éreztem, kinyitom, és füst jön ki belőle és mintha meg is rázott volna picit.. gyorsan lehúztam a töltőröl mert elegge megijedtem.. nem tudom mit csináljak. Valakinek volt már ilyen esete? Legyszi segitsetek

2023. jan. 30. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hiba is, de van benne automatikus tisztító funkció, ilyenkor a pengét felhevíti és a rajta lévő szennyeződés elég. Mivel zárt, ezért ha kinyitod lehet emiatt égett szaga és pici füst is jöhet ki belőle ilyenkor. Ha utána nem csinálja és feltölt rendesen, a hevítő működik, akkor nincs gond.
2023. jan. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megnyugtattál, nagyon köszi! ;)
2023. jan. 31. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!