Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki Nicozero..? Várom a...

Valaki Nicozero..? Várom a válaszokat aki próbálta, esetleg olyat aki mellékhatásokról tud... Igen, vettem, még nem próbáltam, nekem kevés ami a honlapon van és magyarul máshol semmi amit találtam...

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 23:17
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én is épp tegnap akadtam rá egy oldalon,viszont nem mertem megrendelni mert elégséges az infó, és a weboldal is gyanús volt. Esetleg megkérdezhetem te honnan rendelted, és használtad e azóta, ha igen mennyire hatékony? Előre is köszönöm válaszod
2023. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az imént elírt vmit a telóm! Szóval elég kevés az infó, nem elégséges:)
2023. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is gyanakvó ember vagyok, nem is kattintok az oldalak alján ajánlgatott más oldalakra. Ezzel kivételt tettem, mert csak le kéne rakni a k..va bagót. Érdekes én is a napokban találkoztam ezzel az oldallal. Infó NULLA. 3 oldalnyi Google lapozgatás után is csak ugyan azzal (amúgy megnyerő) szöveggel találkoztam. Bár csak igaz lenne! De sajnos ennek kamu szaga van. Valószínű csak lehúzás, remélhetőleg legalább nem káros. Ha esetleg mégis elhasználod, ha már úgyis megvetted :D, akkor kérlek írd meg a talasztalataidat! :)
2023. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Most dobta fel nekem is a hirdetést. Esetleg azóta van valami tapasztalat róla??
2023. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!