Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez mennyi kárt okoz?

Ez mennyi kárt okoz?

Figyelt kérdés
Néha néha előfordul, hogy gyaloglás közben az előttem lévő szívja a cigit, vagy mellettem áll egy dohányos, vagy más hasonló esetekben én is leszívom a dohányfüstöt. Igyekszem minden esetben kikerülni, de sajnos nem mindig sikerül. Ez mennyi kárt tehetett az egészségemben, ha havonta többször kerülök ilyen helyzetekbe?

2023. febr. 5. 16:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit.
2023. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Sok dohányos az évek alatt sem betegszik még akkor te se fogsz ennyitol. Sokkal több szmogot lélegzel be mint gondolnád
2023. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj már bele menyi mérget szivsz be a kornyezetedbol meg az elelmiszerekbol mennyit beviszel..semmi bajod nem lesz tőle csak most ez az új divat üldözni a dohányosokak meg a dízel autósokat..
2023. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Fu, ez borzasztoan karos!

Sajnos mar csak 1 heted van hatra baratom, sajnalom. :(

Elvezd ki ezt a kis idot.

2023. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%

Ha te vagy az a ritka ember, aki annyira hajlamos a rakra, hogy havi par cigifust-slukktol kifejlodik benned, akkor egy teljesen dohanymentes vilagban is kifejlodne benned, nyugi.

Azert rinyalnak ennyit amugy a dohanyfust miatt, mert budos, ennyi. Bajod nem lesz tole.

2023. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyeden villódzó halogén lámpa több kárt tesz benned.
2023. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én pedig úgy hallottam, hogy a passzív dohányzás még egészségtelenebb is. Elősegítő a szív és érrendszeri megbetegedéseket, a COPD-t, a tüdőrákot stb...
2023. febr. 5. 20:28
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
igen amikor zárt térben áll a füst az elég ártalmas az akív és a passzív dohányosra nézve is. ha kint a szabadban rádfúj a szellő egy kis füstöt attól nem kéne, hogy bajod legyen.
2023. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen, és ha pl. egy villamosmegállóban közvetlenül mellettem áll a dohányos?
2023. febr. 6. 16:49
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
akkor ő egy bunkó, tróger aki valószínűleg csak úgy eldobja a csikket is ahelyett, hogy beoltaná és kidobná a kukába. pont az ilyen emberek miatt diszkriminálják a dohányosokat és persze ők vannak emiatt a legjobban besértődve. a legértelmeseb amit tehetsz, hogy odébbsétálsz, ha már ő nem volt rá képes.
2023. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!