Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szoktál füvet szívni?

Szoktál füvet szívni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 8. 15:51
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
56 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
NEM!
2023. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem mert számomra minden drog elitélendő. (Igen a fű is drog hiába is próbálják védeni, hogy nem az ha tetszik ha nem.)

Plusz meg sem éri mivel kb 4-4,5K ért megy grammja, annyiból az ember már vesz 1 üveg vodkát ugyanúgy "bebódul" tőle pár shot után és tovább is kitart 1 üveggel. Ha ésszel issza az ember akkor pedig a káros hatásai is sokkal kevésbé jelentősek mint amit a fű okoz a tüdővel és egyéb dolgokkal a testben.

2023. febr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
2-es ha szerinted a fű drog, akkor a függőséget okozó alkohol(vodka) micsoda?
2023. febr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor füvezek amikor van rá pénzem :D
2023. febr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
És igaza van 3-asnak. Az alkohol veszélyesség és károsítás szempontjából a heroinnal van egy kategóriában...
2023. febr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az 5-sel
2023. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
2-es, elég nagy ostobaságokat írsz.
2023. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
6%

De gondoltam, hogy a sok kis drogos majd megjelenik itt 🤣.

Aki 3-4 shot vodkát a heroinhoz hasonlít javaslom járjon még vissza biológia órákra.

7 es neked meg csak az igazság fáj.

Én biológiából emelt érettségiztem, akik itt vakon istenítik a füvet azt sem tudjátok, hogy mit csinál a szervezetben.

2023. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg kár volt a vodkát a heroinnal egy kategóriába sorolni. Hiszen az alkohol jóval veszélyesebb :)


[link]

2023. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

2,8- amikor én érettségiztem még nem volt közép és emelt szint, viszont matematika, fizika és kémia órán mi még úgy tanultuk, hogy a folyadékot literben és anak osztalék mértékegységeiben mérik, nem shotban. a shot lövést jelent. ha te vénásan adod magadnak a vodkát, akkor tényleg drogosabb vagy bármelyik füvesnél.

lehet magyarázni, hogy az alkohol csak itóka, de akkor a kender csak gyógynövény.

lehet magyarázni, hogy a fű drog, de akkor az alkohol????

ha olyan jó bioszos lennél mint ahogy azt állítod, akkor tudnád, hogy az alkohol halálosan túladagolható és erős függőséget okoz, míg a kanabisz nem.

ahelyett, hogy előítéleteskedsz írj már légyszíves valami konkrétat ami drogá teszi a kendert illetve nemdroggá az alkoholt!

2023. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!