Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés bongból füvet...

Milyen érzés bongból füvet szívni olyannak, aki világéletében utálta a cigifüstöt, ugyanakkor szereti a vízipipát?

Figyelt kérdés

Szögezzük le az elején. Én nem vagyok kábszer függő - azaz qvára köpök az összes mesterséges kemikáliára (könnyű és kemény drog; mint a meth, heroin kokain és a többiek) és undorodom is ezektől és a fogyasztóiktól is.

Én a cannabis-szal - mint gyógyhatású növénnyel - már régóta foglalkozom mint tudományos, mint népgyógyászati szinten. (Pl. egyéni pszichés zavarok és problémák, pl. szorongás, feszengés depresszió, pánikbetegség, önpusztítás stb. kezelése).

Eddig csakis és kizárólag a növény pozitív oldaláról találtam meg a legtöbb cikket (pl. CBD olaj).

Leszámítva azt a pár függő f@szfejet (magyarul kábítószerfüggő véglényt) akik nem kellő mértékkel, ill. felelőtlenül használták ezt a gyógynövényt, amely miatt olyasmiket cselekedtek, amivel ártottak a társadalom többi tagjának (pl, beszívva vezettek autót, vagy kóboroltak az utcán és pl. elütötték őket, vagy ők ütöttek el másokat vagy ilyesmi, esetleg a szenvedélybetegségükből származó elvonási tünetek miatt különféle agresszív viselkedésformák jelentkeztek elvonási tünet esetén - mint az alkoholnál). Amúgy tulajdonképp pont emiatt a néhány nyomorult torz véglény miatt vált a cannabis egy "átkozott" és "halálos veszély jelentő, gyilkos kábítószer" tárgyává. (Én csak azt csodálom akkor, hogy az alkoholt miért nem tiltják ilyen vehemensen.)



2021. jún. 16. 05:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A bong annyiból másabb a vízipipánál, hogy egyszerre le lehet szívni nagyobb mennyiségű füstöt. Viszont ez a füst nem megy át konkrétan annyi vízen mint a nagyobb vízipipáknál - hiszen abból van olyan is amiben fél L vízen kell átszívni a cuccot. Mivel kevesebb vízen megy át, ezért másabb íze is van, és kicsit másképp üt - viszont a fő lényege hogy a bong pipából nagyobb mennyiséget is le lehet szívni 1 slukkra.
2021. jún. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!