Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez lehet-e szájüregi rák?

Ez lehet-e szájüregi rák?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, fiú, és négy éve keményen dohányoztam, napi 1 doboz (legalább), néha kettő... 4. napja hogy már nem cigizek és nem is fogok soha többet, mert rájöttem a, hogy mik a következmények. Már pár napja mintha a nyelvem "gyökerében" éreznék valamilyen enyhe fájdalmat, ami előjön aztán pár másodperc után elmúlik, és mintha a fülem felé is éreznék valami ilyen enyhe pár másodpercig tartó fájdalmat, viszont semmi seb vagy nyom nincs se a ny lvemen se a számban és kb 3 hete csináltam más okból vér és vizelet analizist és abszolút nem mondott semmit a házi orvos sem, az urológus sem, mostmár lehet kezdek hipochondrias lenni, de szerintetek lehetséges, hogy szájüregi rák kezdjen ki alakulni, vagy netán gége rák? Vagy azoknak máok a tünetek? Ezt a kérdést azért teszem fel, mert tényleg ebben az elmúlt 4 évben nagyon sokat szívtam, mindenki mondta, hogy rengeteget szivok, de mostmár végre letettem, de félek, nehogy már késő legyen es ez a rák kezdjen kialakulóban lenni.

2023. febr. 16. 13:44
 1/4 A kérdező kommentje:
:)) jó tudom, hogy hülye kérdés meg minden, de a nézve ha beirom ezeket akkor egyből ezt a két rákot adja ki, gége és szájüregi... És már parázok ettől
2023. febr. 16. 13:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Várd meg a doki véleményét.

Van aki egy nap két dobozt szív és semmi baja.

Ne aggódj amíg nincs eredmény, ráérsz utána parázni ha lenne.

De az jó hogy letetted

2023. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó de nem mentem ezzel is orvoshoz, a vérképet és a vizelet analizist 3 hete csináltam és azt már látták az orvosok de nem mondtak semmit, azért kérdeztem itt meg, hogy lehetséges a rák ilyen fiatalon, 4 év cigizés után? Nem nagyon akarnék mindennel orvoshoz fordulni, és nem is fáj nagyon csak épphogy...
2023. febr. 16. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, akkor viszont nézesd meg. Ha amiatt megnyugodnál.
2023. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!