Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a helyzetről?

Mi a véleményetek a helyzetről?

Figyelt kérdés

A 16 éves húgom cigizik. Először csak titokban, megoldotta magának a beszerzését silányabb minőségű dohányokkal töltötte a cigit, meg tekerte is. Aztán amikor kiderült, apám (aki szintén dohányzik) még finanszírozni is elkezdte, mondván, ne a rossz minőségűt szívja. Én erről kifejtettem mindkettőjüknek a véleményem, aztán apám azt mondta, hogy többet nem fog venni neki, de aztán persze ugyanúgy vette neki csak titokban. Emiatt nagyot csalódtam apámban, hogy nem veszi észre, hogy a leszokásban kéne segíteni.


Aztán amit fontos még tudni, hogy néha napján én is elszívok egy-egy szál cigit, így a tesóm megszól (csak ő tud róla, hogy néha cigizek), hogy én mit prédikálok neki arról, hogy ne cigizzen. De nekem erről az a véleményem, hogy én idősebb is vagyok (20 éves) és sokkal kisebb mértékben csinálom, de persze én is kicsit úgy érzem, hogy ezzel rossz példát mutatok neki és nem járulok hozzá, hogy leszokjon.



2023. febr. 26. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Irányitsd hozzám, valoszinuleg a cigi miatt strokeot kaptam, és lebenult a fél oldalam.
2023. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, hogy ha te is cigizel, akkor ne papolj neki


És látod, amíg titokban csinálta addig is megszerezte magának a cigit, akkor most mennyivel rosszabb hogy kap rá pénzt?


Mondom mindezt úgy hogy soha életemben nem cigiztem

2023. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem díjaznám ha a hugom cigizne, de arról se feledkezzünk meg hogy tiltással hazudni tanítunk.

A drogok sajnos így működnek, mindenkinek magának kell rájönnie, hogy nem jó dolog.

2023. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol az a helyzet hogy ő 16 évesen úgy cigizik hogy a szülő tud róla ,te meg 20évesen titokban cigizgetsz.hmmmm ki az egyenesebb?
2023. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:

Bort iszol, vizet prédikálsz.

Szerintem simán le fogja tudni tenni, ha arra kerül a sor.

2023. márc. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!