Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mire számíthat, akinek a...

Mire számíthat, akinek a tüdejében rosszindulatú daganat van, ami egyre csak növekszik?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
szenvedésre..
2023. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az idő a legfontosabb ilyenkor. Ha tudják műteni, az remek, kikapják, pár kemó és ha szerencséd van, élhetsz tovább. Ha nem akarnak műteni, az már gáz. Én ilyen esetben kemóba nem mennék bele, mert minek éljek pár hónappal tovább, ha csak szenvedek. De ez mindenkinél egyéni döntés. Ha jó helyen van, lehet a kemó is megment. Kitartást neked!!!
2023. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok beteg, de köszi. Családtag, azóta már fogadta az orvos, így kiderült. Egyelőre azt mondta elküldik pet-ct-re, hogy lássák vannak-e áttétek. Ha csak a nagy daganat van, akkor pedig laporoszkópiás műtéttel ki tudják neki venni. Gondolom a többiről majd a ct eredménye után beszélnek, most ennyit mondott az orvos.
2023. márc. 25. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Kitartás. Remélem minél előbb kaptok időpontot, mi másfél hónapot vártunk rá...végzetes is volt ez az elvesztegetett idő.
2023. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy! Sajnálom a rokonodat. :( Sajnos ez az idő dolog nem rajtunk múlik, szövettan után is azt mondta az orvos, jöjjön vissza egy hét múlva, addigra lesz eredmény. Nagyon nem kapkodnak. Pet ct-re április 5-re van időpontunk. Ugye utána húsvét, ott az már rövid hét lesz eleve, nem hiszem hogy akkor fogad a doki, tehát arra számítok, kb. április vége lesz, mire tud véglegeset és konkrétat mondani a kezelésről. És hogy utána kezdeni mikor kezdik?
2023. márc. 25. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Borzasztóan lassan halad itthon a rákos betegek kezelése...szerintem nem véletlenül.
2023. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez minden betegségre igaz. Az orvosi ellátás gyakorlatilag megszűnt.
2023. márc. 25. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!