Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz, hogy a cigarettától...

Igaz, hogy a cigarettától megindul a széklet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 22:42
1 2
 1/14 Harrr ***** válasza:
79%
Ha erősen belenyomod, akár méterekre is elindulhat. Lényeg a lendület, és hogy ne félj attól, hogy piszkos lesz a ruhád.
2010. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros vagy... -.-"
2010. okt. 6. 22:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a reggeli első cigim felét néha a wc-n szívom el. Szóval nekem igen de van akire a kávé hat így.
2010. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Harrr ***** válasza:
73%

Örülök, ha örülsz :)


De ha annyira tudni akarod, a cigaretta felsorolom mire nem jó:

-széklet megindítása

-bőr tisztán tartása

-fogfehérítés

-orrtisztítás

-megfázást gyógyító csodaszer

-fogamzásgátló

-stb


Most csak ennyi kérdés jutott eszembe, amit a neten olvastam, nagy részét itt.


SEMMIRE SEM JÓ ÉS SEMMIT SEM OKOZ A CIGARETTA.


Büdös pofán és rákon kívül. Aki akarja szívja, nem ítélkezek. De ezek tények. Ha esetleg amikor rágyújtasz, erős ingert érzel a wc használatára, az a te egyéni problémád. Véleményem szerint a sz@rás hasznosabb mint a cigi, a szervezeted csak jelzi, mire van szüksége, és mire nincs :D

2010. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vannak akiknél igen. Egyik rokonom amint elszív 2 szál cigit, már rohan wc-re. Nekem viszont volt olyan időszakom, mikor elég gyors egymásutánban szívtam a cigiket, mégse jött rám a nagy dolog.
2010. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

harr te mekkora egy sötét gyökér vagy, már bocsi.


ha nem tudnád, igenis a cigi gyorsítja az anyagcserét! nem véletlen az, hogy akik rászoknak a cigire, általában lefogynak... és igen nagyon sokan vannak, akiknek megindul... nekem is egyből!!

2010. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ÉRTELMES válaszokat!! :)
2010. okt. 7. 19:41
 8/14 anonim ***** válasza:

Én baromi sokat dohányzom, de nekem mindig székrekedésem van. Megmondjam mitől indul meg? Őszibarack, sárgabarack, Hohes C-rostos üdítő. Vékony vagyok amúgy, de nem hiszem hogy gyors az anyagcserém, csak annyi, hogy nem eszek sokat meg ilyen géneket örököltem. A családomban mindenki vékony.


A barátom napi 2doboz cigit szív, ő meg kb 100 kilós. Neki a családjába meg mindenki dagadt, de ő azért valamivel többet is eszik nálam. Szóval ez hülyeség, hogy a cigaretta fogyaszt.


Ezek szerint ha barátom nem dohányozna, akkor könnyen lehet, hogy 200 kiló lenne? Hát azt azért nem hiszem.

2010. okt. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Harrr ***** válasza:

"harr te mekkora egy sötét gyökér vagy, már bocsi. "


Természetesen, ahogy mondod. De amit mondasz, az NEM IGAZ. Aki leteszi a cigit, és meghízik, az azért teszi, mert a sz@r cigit, SZ@R akárhogy pattogsz, pótcselekvésként tömködte a pofájába. Aztán letette, és új pótcselekvést választott. Zabált. Ennyi. Nem gyorsítja az anyagcserét. A nikotin növeli a pulzust, de aki rendszeresen szívja, simán megszokja. Mit gyorsít, hogyan, te észlény? Melyik hatóanyaga?! Az hogy téged megfos@t, mert még a füst is menekül a testedből, senkit sem érdekel :D A vázizmok lazulnak el maximum a szívása közben, NEM A ZÁRÓIZMOK.

És én is szívtam. SZ@R. Ezt nem lehet megmagyarázni. Se a tüdőrákot. Tagadd, és szívd, de ne állíts baromságokat. A sötét az te vagy, aki Urban Legendeken nőtt fel, és ezen a SZ@RON. Imádom leírni hogy a cigi haszontalan, mert ettől a bagós visít, és az exbagós ezen jót nevet. Szóval visítsatok!


"Ezek szerint ha barátom nem dohányozna, akkor könnyen lehet, hogy 200 kiló lenne? Hát azt azért nem hiszem."


Jól hiszed.

2010. okt. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb ideig nem gyújtok rá akkor rám jön a dolog pl.: reggel.


A cigi pedig igenis fogyaszt. 130 voltam mikor nem dohányoztam. 100-105 között ingázok jelenleg.

2010. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!