Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti 1-2 szál cigarettától...

Heti 1-2 szál cigarettától lehet komolyabb bajom? 14/F

Figyelt kérdés
Néha egy héten 1-2 szál cigarettát elszívok , már vagy 1 hónapja van ez így . Szerintetek hosszútávon lehet valami különösebb problémám ? Szoktam futni , stb . Csak még annyi hogy az olyan váalszokra nem vagyok kíváncsi hogy 'rá fogok szokni' meg hogy 'így leszek függő' , mert van akaraterőm és ismerem magam hogy addig nem jutok el , ígyis csak 1-2 szál esik jól .
2011. jún. 30. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen rá fogsz szokni.Mindenki így kezdi.Èn is és 10 évig cigiztem....Akkor leraktam a terhességem miatt.
2011. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi lemaradt,ha szoktál futni akkor ne rontsd a tüdöd kapacitását ilyen hülyeséggel....
2011. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
igen, lehet. szokj le. amúgy csak mondom, h én 15 éves lány vagyok, és visszataszítónak tartom ha valaki ennyi évesen már cigizik. nem törődik magával..
2011. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy én nem kezdtem hanem körülbelül fél éve így megy havonta 1-2 jólesik több nem .. :) amúgy ha cigizem akkor vaníliás djarumot szoktam szívni ..
2011. jún. 30. 13:12
 5/10 anonim válasza:
Tisztítsd az ereidet és a véredet, ja és szedj olyan ásványokat, ami védi a tüdődet is arany+réz+szelén+cink)! :)
2011. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit a többiek írtak hülyeség, én jelenleg heti 4 szálat szívok, 10/f, de hamarosan átállok arra amit te is csinálsz.

Azért mert én arra döbbenek hogy így szívom:1-2-3-4-5?

2011. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te utolsó..

10 éves kisgyerek vagy és cigizel???A szüleid csodálkozom,hogy nem ütik ki a kezedböl....

Jézusom hova jut ez a világ!!!!!

Meg mi az,hogy "amit a többiek írnak hülyeség".Mi abban a hülyeség,hogy ráfog szokni rendesen.Mert így lesz.A nikotin szügséglete meg lesz,miután rendszeresen elszívja azt a pár szálat.Ès elöbb utóbb abból több szál lesz.Nálam is így volt.

Elsö voltam.

29/L

2011. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
elmondom neked hogy midnenki igy kezdte majd lesz ez több is b*szhatod az akaraterőd... amugy meg az elején még 1 hónapot irtál aztán meg már fél év
2011. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

miért én 11 éves vagyok és kipróbáltam már!

cigiznék ha egy 11 évesnek adnának cigit...

de nem adnak:(((

2011. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem. Nagy akaraterő, heti 1-2 szál 15 évesen. Aztán 16-17 évesen napi 1-2 szál, majd pár évre rá 1-2 doboz...
2011. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!