Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért vagyok rosszul a nikotin...

Miért vagyok rosszul a nikotintól?

Figyelt kérdés
Story röviden az hogy már 10-11 éves korom óta cigiztem. Az okát nem szeretném kifejteni. Viszont, sose volt semmi bajom tőle. Sokat is "segített" a stresszeléssel kapcsolatban. Azóta tartott ez az egész. Vettem is múlt évbe nem egyszer manó rudat mert milyen jó stb mellette mentek a normalis cigik. Viszont ezévben ahogy vettem manó rudat akkor iszonyatodan pörgött utánna a fejem. Mondtam oké àtmegy mostanság úgyis elég gyakran voltam rosszul. De hiába is szívtam normálisat ugyan ez (piros marlboro). Próbáltam snusszt is, nem elosszor hozzá teszem, de attól még rosszabb volt kb hányhatnékom volt és könnyeztem. Tudja valaki az okát ennek? Persze nem fogom folytatni mert nem várom a halálom vagy hasonlók csak probáltam hátha valami beválik.

#cigaretta #nikotin #manó rúd
2023. márc. 22. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Neked nem nyomták orrba-szájba, hogy a dohányzásnak nem azonnal jelentkeznek a következményei, hanem csak később, hónapok, évek múlva? :D
2023. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem papolok!te tudod mit miért teszel.egy kérdés!gyengébb cigit próbáltál szívni?
2023. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2es vagyok.a manorudat felejtsd el.nagyon sok nikotint tartalmaz....az ízesítés miatt még szívja az ember.....pikk pakk el lehet szívni egy doboz erős ciginek megfelelő nikotinadagot.ezért is veszélyes.sokan pár óra leforgása alatt több doboz cigi nikotinját szívták el.
2023. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem mindenki birja a Nikotint! Ugy látszik, már elege lett a szervezetednek bellőle.
2023. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2- Csak a manó rúd nekem egy hónapig is kibírta mindig szóval nemtudom.

És nem nem nyomták orrba szájba, tudtam róla nagyjából de hogy ennyi év után épp a itt ott cigizéstől leszek rosszul nem mint anno a naponta 5-6tól az meglepett. És igen probaltam gyengébbet is de ugyan az mint az erősnél sőt a gyenge meg rosszabb🤷‍♀️ De koszonom :)

2023. márc. 23. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj egy ideig szünetet tartani.
2023. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!