Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Külföldről rendeltem dohányter...

Külföldről rendeltem dohányterméket, 41 eur értékben, ma kaptam értesítést, hogy a vamkezeléshez kell benyújtanom iratokat. Ezt buktam?

Figyelt kérdés
Ugye tételesen kérik, hogy adjam meg, mit rendeltem. Ha leadom, akkor megbüntetnek, ugye? Ha meg nem adom meg, visszaküldik. Járt valaki így? A Hit cigars oldalról rendeltem.

2023. márc. 24. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Bukta
2023. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2023. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Még meg is büntetnek
2023. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Így van!még meg is büntetnek ha olyan dolgot rendeltél amit tilos magyarországon forgalmazni.nem kevésre
2023. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
De itt nincs lehetőséged arra hogy nem adod meg.A nemzeti adó és vámhivatal ugyanolyan hatóság mint a rendőrség.Ha kérik a tételes leírást,neked kutya kötelességed tételes bevallást tenned.Ha nem teszed akkor akadályozod a vámhatósági eljárást.igy is úgy is megnézik mi van benne.azt már nem küldik vissza.
2023. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De amúgy amikor feltettem a kérdést, akkor láttam azt, hogy a NAV tegnap lehozta ezt az információt, viszont amikor megrendeltem, akkor még semmit nem találtam erről. Akkor nyilván nem rendelem meg, ha tudom, hogy büntetik.
2023. márc. 24. 21:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A nemtudás nem mentesít a felelősség alól....mindig a legnagyobb körültekintéssel kell eljárni.az 5ös válaszoló vagyok.és egyébként vámjogot is tanultam
2023. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
AMúgy nem vámkezelték még, ehhez kérnek jelenleg adatlapot, amit ha nem küldök el 5 napon belül, akkor visszaküldik a feladónak.
2023. márc. 24. 21:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már bukta.mindenképp be kell adnod a papírokat.inkább legyél együttműködő.
2023. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ezt így le is írták ?szó szerint?
2023. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!