Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A füszag mennyire érezhető?

A füszag mennyire érezhető?

Figyelt kérdés
Ha egy szellőzetlen, kb 16nm szobában ketten elszívtunk egy cigit, az másnap érezhető a ruhákon? Ha bedobok mindent a szennyesbe, ott is érezheti, aki majd szennyes ruhákkal teli szobában tartózkodik? Hazaúton, példaul buszon megérezhetik, hogy néhány órája szívtam?

2023. márc. 26. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz mert nagyon is lehet érezni.

"Ha bedobok mindent a szennyesbe, ott is érezheti, aki majd szennyes ruhákkal teli szobában tartózkodik?"

Hát azért ez esetben nem hinném hogy érezhető.

2023. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Állítólag tök jellegzetes szaga van, de személyes tapasztalatom nincs.
2023. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
nincs tapasztalatom ebben, úgyhogy azt se tudom milyen szaga van :D
2023. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Annak, aki nem fuvezik, borzasztoan erezheto. Szerintem hanyingerkelto szaga van :D

Bar az is lehet, hogy majd az adott illeto nem tudja mihez kotni a szagot, de attol fuggetlenul erezni lehet.


Azonnal ki kell mosni a ruhakat, az biztos. De hogy a szobabol masnapra kimegy-e a szag szelloztetes mellett?

Passz. Szerintem nem.

Bolcsebb lenne inkabb kint elszivni valahol, nem bent.

Es igen, a buszon is lehet erezni, de nyilvan senki le se szarja, nem fognak lerangatni rola es becipelni a rendorsegen.

Gondolom anyuci elott nem akartok lebukni, ami talan sikerulhet, csak legyen annyi eszetek, hogy nem bent szivjatok es a ruhakat kimossatok.

2023. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Messziről szaglik bármennyi idő után is. Ha görbe utakon jársz mielőtt hazamész hajmosás, fürdés, ruha mosás.
2023. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért pedig külön hálás vagyok, hogy senki nem kezdett el kioktatni! Az nem érdekel, hogy a szobában olyan szag marad-e, mert egy barátomnál szívtuk, aki egyedül él és nem zavar senkit. Én viszont még a szüleimmel, és elkerülném a kellemetlen kérdéseket.
2023. márc. 26. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy füstölőket használtatok. Ha mégis lebuksz, akkor csak azért lehet mert a szüleid is találkoztak már a Mariskával :)
2023. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!