Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzástól le lehet...

A dohányzástól le lehet fogyni? Ha igen mennyi az a heti adag amivel valamennyire el lehtne kerülni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

lefogyni nem lehet.

inkább az úgyvan, hogy aki dohányzik nem eszik annyit szóval nem is hízik. az más kérdés hogy a dohány sokkal drágább, mint a kaja meg a többiről nem is szólva...

2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egészséges életmóddal lehet fogyni.a cigiben lévő nikotin csökkenti az éhséget és előbb utóbb gyomorfekélyed lesz mert nem eszel csak cigizel.
2010. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs semmi valóságalapja.
2010. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szpíddel, na azzal csúnyán le lehet fogyni, akkor is ha a levegőtől is hízol. régen forgalmaztak is amfetamin tartalmú fogyasztótablettákat, de közben függősít, depresszióssá tesz, legyakja a csontokat, szóval nem pálya.
2010. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

senki félre ne értse ÉN pont hogy nem akarok lefogyni!!:D

egyébként szerintem mindenkivel megtörtént már h nyugodtan utazott a buszon egyszercsak felszáll egy paraszt beállítottságu bácsika/nénike és az egész buszt elárasztja az jókis munkáscigi szagával -.-" na ezek az emberek többnyire börböl és csontbol állnak,ezért gondoltam h esetleg ezért is befolyásolhatja

2010. okt. 7. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Már sokadjára teszik fel ezt a kérdést. És igen le lehet fogyni! Elszívsz napi párszáz cigit, amitől tüdőrákot kapsz, aztán majd szépen lefogysz!
2010. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a barátom 100 kiló és napi 2 doboz cigit szív
2010. okt. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!