Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigi tehet kárt...

Bence12356 kérdése:

Az elektromos cigi tehet kárt a tüdőmben?

Figyelt kérdés
Hétvégén vettem egy lichidet egy ecigi boltból és ugye akkor szívtam is belőle az lichid neve Oops blueberry és elszivtam kb 3-4 ml aznap este mikor reggel felkeltem fájt a tüdőm és nehezebben kapom a levegőt és mintha a bal mellkasom is feldagadt volna elég meg vagyok ijedve hogy tonkre tettem magam ilyen fiatalon 20/F reggeben is szívtam ecigit akkor semmi bajom nem volt most is csak ritkán szivtam de többé inkább soha

2023. ápr. 14. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hosszútávon okozhat problémát.
2023. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehet. A tüdő mint szerv arra fejlődött ki, hogy nitrogén-oxigén keverékből oxigént juttasson a véráramba. Minden egyéb légnemű anyag annyira való csak bele, mint pl. a cukrozott rajzszög a gyomorba.
2023. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
88%
Először is azért vesszőket használhatnál legalább, mert az egész marhára értelmetlen. A másik, hogy ennyitől nem lesznek ilyen problémáid, ennyitől nem dagad fel a mellkasod.
2023. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert még mindig fáj ,lehet tüdőgyulladást kaptam tőle vagy összeesett a tüdőm e miatt nem tudom
2023. ápr. 15. 06:13
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem a cigitől lett bajod, én sokat szívom a likvides e cigit sosincs tőle bajom. Sose fáj a tüdőm tőle.
2023. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa a te bajod, egy bevizsgált engedélyezett dolognál nem lenne szabad ilyennek történnie. Én kezdő vagyok, de azt már tudom hogy a dl kazánok nem lesznek a kedvenceim, heisenberget pöfékeltem 10%-ba 70/30 VG-be, de ott nekem is fájt vagy két napig, pedig alig szívtam bele, amúgy is olyan az íze mint egy mentolof fogkrémnek, nem begyövős. Nikotinosok szoktak leginkább tüdőfájdalmat okozni, igaz ott vannak más tünetek is pl, erős fejfájás, viszont ha nincs olyan sok benne akkor max a tüdőd érzi csak meg. Nekem most is be van több dohányos lé keverve, várom a kazánokat mert kezdőként sajna még nincs, 1 volt de beégett, mtl-be tolom az a nekem való, ízletes egyszóval (nekem legalább is) jó!
2023. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy én mindent magam keverek, tehát az alaplétől kezdve mindent! Neked ajánlanám a longfile cuccokat az Aromaparadise oldaláról, ott vannak értékelések róluk, egy jó mtl vagy dtl mod/kazán kombóval ajánlanám. Nekem voltak egyébként előzményei de csak szívtam meg szívtam, nálad hogy hogy nem volt semmi???
2023. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy nem a tudömel volt a baj hanem nagy eséllyel szív lehetett viszont már elmúlt és a tüdő röntgen szerint is egészséges a tudöm.
2023. ápr. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!