Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sík ideg vagyok fű nélkül...az...

Sík ideg vagyok fű nélkül...az alábbi trükk beválhat?

Figyelt kérdés

Tehát így heti 6g-t szoktam eltolni vagy többet, nehéz időszakban meg szinte mindennap legalább 1g-t. Most is nehéz időszakom van, viszont már nem nagyon van rá pénzem...és elegem van belőle.

Egyrészt csak akkor vagyok jól (jobban) ha van mindig nálam..sőt már ha nincs depis vagyok, pedig nem is kemény kábítószer, nincs étvágyam, ingerlékeny vagyok stb.


Arra gondoltam hogy 1 hónap szünet így hirtelen...vagy én már nem is tudom mit kezdjek magammal. Nyugatót is szedek (igaz nem sokat) de nem változtat azon a helyzeten hogy kell amúgy a fű. Most 2 napja nem szívtam és már most érzem hogy idegesebb vagyok, depisebb, stb...30f


2023. ápr. 24. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Jól elbsztad az életed
2023. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Én sem vagyok egy nyugodt ember, szorongok stb, de nekem a fu nem vallt be. Őszintén rossz ize/szaga van, és valójában ha amúgy is szar a hangulatod, csak fel erősíti . Egy ismerősöm volt aki total rá állt, úgy mint te, de ő is észre vette, hogy ez így nem Okes .


Valami miatt nyilván rá szoktál, azt kellene kideríteni. Én javasolnék egy pszichológust. Addig hiába akarod letenni, ha az okozó probléma nem szunik meg, akkor kitalalsz más pot cselekvést, nálam pl alkohol lett . Már a hozzam közel álló személyek kezdtek el aggódni es megjegyzést tenni, én ekkor kaptam észbe. Hidd el, ugyan annyi pénzből egy szakértő segítség jól jön. És nem hazudok, nehéz lesz. De ezzel jelenleg a 0 felé tartasz. Egyébként meg lehet, sőt biztos, hogy az életedből többet tudnál kihozni, es elvezni is, csak fel kellene nyitni pár sebet :) De ennyit tegyél meg magadert .


Egyébként a fu néha néha akar pozitív hatású, de rendszeresen komoly problémát tud okozni . Főként agy károsodást, idegi problémákat. Szerintem ennyit nem ér :) mint gyógyult alkoholista :) amúgy csak 26n :) csak hogy lásd, megéri felkelni innen :)

2023. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

A nyugtatót felejtsd el! Az az igazi kábítószer nem a fű. A fűhöz való ragaszkodás néhány nap alatt elmúlik, ha nagyon nem bírod igyál meg valmit (az se jó, de a gyógyszerektől jobb).

Egyébként dohányzol? Mert a tüneteid olyan embereknél szoktak lenni akik nemdohányzónak hiszik magukat, de a dzsointot dohánnyal keverve készítik el, napi rendszerességgel használják és továbbra is úgyhiszik, hogy nem dohányoznak.

2023. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen amúgy a rossz hangulatot is felerősíti. Amúgy én meg alkoholt szinte meg inni sem tudom, éppen ezért (is) füvezek, de már tényleg rossz ha rászokik az ember...hát járok amúgy orvoshoz tudja is ezt rólam. De csak gyógyszereket ír fel (kedély javító) stb ami amúgy nekem nem jó...teljesen kilátástalan a helyzet.
2023. ápr. 24. 19:11
 5/12 A kérdező kommentje:
amúgy igen dohányzok is.
2023. ápr. 24. 19:11
 6/12 anonim ***** válasza:

2 voltam :)


Tok jó amúgy a lepontozas, én legalább úgy írtam, tudom milyen :)


Az orvos nem tud segíteni . Max gyakorlatilag azzal, amit leírtál. Itt a mentális okokat kellene rendbe tenni. Minél előbb . Ez az ország pont az, aki szégyell foglalkozni ezzel, pedig rengeteg ember szenved benne. Ha pedig prszichologust értesz orvos alatt, akkor válts. Nem gyogyszerezni kellene, hanem rájönni és megoldani azt a problémát, ami miatt kialakult. Lehet azt sem tudod, miért, de egy tényleg hozza értő tud segíteni. Nézz utána a megbízható pszichologusoknak a kozeledben. Szerintem sokat segítene , és kitartást ! :)

2023. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Hát pedig le kéne kattannod a fűről.....
2023. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

#3 vagyok, az általad leírt mennyiség 3x-osáról álltam le eggyik napról a másikra, az álmatlanság és étvágytalanság kb.: 1 hétig, 10 napig megvolt, de semmi egyéb. Azóta, ha olyan társaságban vagyok, néha szívok, havonta 1x-2x veszek is, de nem estem vissza a régi szintemre és ez így jó nekem, mert 100x jobban élvezem az alkami használatot a mindennaposnál.

Ha már két hete nem szívsz és még mindig problémáid vannak, akkor ajánlanám azt amit #2-es(akit én se értek miért kellett lepontozni, szerintem a "Jól elbsztad az életed"-nél jóval értelmesbb válasz), mert leht nem a fűvel van baj, hanem neked van valami gondod, amit a fűvel orvosolsz, vagy abba temetsz.

2023. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit..amúgy igazad van..ha nem totál rá van állva az ember már utána sokkal jobb.
2023. ápr. 25. 01:07
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

#3,8 vagyok és még annnyit hozzátennék, hogy egy környezet és/vagy életmód váltás sokat segíthet, mert lehet, hogy probléma ott van körülötted csak nem látod, mert túl közel van. Lehet ez egy új hobbi vagy egy régebbi felélesztése, másik munkahely, de az is lehet, hogy azt a környéket utálod ahol élsz.

Nekem egyszer volt ilyen kilátástalansággal kombinált depressziószerűségem. Akkor borzasztóan rossz helyen dolgoztam és besokaltam tőle, teljesen tarthatatlan volt a helyzet és válltottam. Visszaköltözhettem vidékre, kicsivel kevesebb felelősség mellett, barátságosabb műszakbeosztásban, jobb munkakörülmények között, sokkal többet kereshettem és ezzel az összes problémám megoldódott egyszerre.

Sok sikert és kitartást kívánok! 34/F

2023. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!