Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy heets mennyi normál...

Egy heets mennyi normál ciginek felel meg?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább egy normál cigit hány heets tesz ki? Nemrég kezdtem iqost szívni normál cigi helyett,eddig piros westet szívtam. Nyilván az sokkal erősebb. Amúgy jobb az iqos,nincs szag,kátrány stb... Viszont azt veszem észre,hogy egy heets nem tesz ki egy szál (erősebb) cigarettát,hanem legalább 2 kell belőle hogy "érjen valamit". Ti is így vagytok ezzel?

2023. ápr. 25. 21:26
 1/1 anonim válasza:

Azt nem tudom pontosan, hogy hány cigit tesz ki, gondolom változó attól függően, hogy előtte amit szívtál milyen erős volt.

Nálunk a családba is aki előtte nagy dohányos volt és átállt iqos-ra, erős túlzással épphogy elszívta az egyik heets-et, már szívja is a másikat, mert sokkal gyengébb, mint amiket előtte évekig szívott rendes dohányt.

2023. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!